Rozbor vody
Rozbor vody
Rozbor vody

Kompletný rozbor vody za výhodnú cenu

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o rozbor vody? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody
za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka
na naše technológie
Poskytujeme služby
v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti
pre všetkých zákazníkov

Ak voda neprešla rozborom, nemôžeme o nej tvrdiť, že je v poriadku.

Ponúkame vám preto kompletný rozbor vody za najlepšiu cenu na trhu. Vďaka rozboru vody zistíte stav až 27 rôznych látok, ktoré sa vo vode môžu nachádzať a ovplyvňujú kvalitu vašej vody. V podrobnej analýze sa uvedie aj prítomnosť mnohých ďalších látok vrátane dusičnanov, chlóru, sodíka a nebezpečných baktérií.

Rozbor vody v skúmavke.

Kedy potrebujem
rozbor vody

Rozbor vody
ku kolaudácii

Zistenie
pitnosti vody

Odstránenie
dusičnanov z vody

Odstránenie
tvrdosti vody

01
Zistenie kvality vody

Pred samotnou úpravou vody je dôležité sa vopred oboznámiť s kvalitou a zložením vody. Rozbor vody je jedinou cestou ako zaručene zistiť či je vaša voda zdravotne nezávadná a vhodná aj na dennú ľudskú spotrebu.

02
Určenie zloženia

Na správne určenie zloženia vody je potrebný tzv. Minimálny rozbor vody (kompletný rozbor vody), ktorý je potrebný taktiež pri kolaudácii alebo otvorení prevádzky. Minimálny rozbor vody vám ukáže zastúpenie 27 ukazovateľov vo vode.

03
Úprava vody

Na základe rozboru vody sa potom následne určujú ďalšie kroky k úprave vody. Akékoľvek iné čiastkové rozbory vody vám neukážu kompletný obraz vody a tým sa nedá správne určiť nezávadnosť vody.

Voda zo studne

V oblastiach kam nesiahajú rozvody mestských alebo obecných vodovodov, je väčšinou jediným riešením používať vodu povrchovú alebo podzemnú, čiže jednoducho povedané studňovú. Takýto zdroj vody predstavuje veľkú neznámu a je vysoko odporúčané Regionálnym úradom verejného zdravotníctva pri používaní takéhoto zdroja, dať si urobiť takzvaný Minimálny rozbor pre určenie pitnej vody. Nikto z nás určite nemá záujem piť dusičnany, prípadne ťažké kovy alebo baktérie. Zároveň môže studničná voda zanechávať vodný kameň alebo farbiť do odtieňov hnedej ak je prítomné železo alebo mangán.

Naberanie čistej vody do pohára.
Žena s úsmevom na tvári drží pohár s vodou.

Voda z verejného vodovodu

Mestská voda je sledovaná kontrolnými úradmi a v našej krajine sa považuje za jednu z najkvalitnejších. Avšak aj keď sú kritéria veľmi prísne, niekedy sa môže objaviť vodný kameň, alebo si chuť predstavujeme inak. Riešenie je vždy, ideálne je začať rozborom, aby sme sa dozvedeli zloženie vody a následne podľa jednotlivých ukazovateľov vedeli určiť čo z vody potrebujeme odstrániť prípadne čo treba pridať aby chuť a zloženie vody boli vyhovujúce.

Naša ponuka rozborov vody

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka