Rozbor vody

Najlacnejší rozbor vody

10 ročná garancia

Garancia spokojnosti

40 rokov na trhu

Non-stop info-linka

Ponuka rozborov vody našej spoločnosti

Akreditovaný kompletný rozbor vody
Akreditovaný chemický rozbor vody
Akreditovaný mikrobiologický rozbor
Akreditovaný rozbor vybraných ukazovateľov

Pred samotnou úpravou vody je dôležité sa vopred oboznámiť s kvalitou a zložením vody. Rozbor vody je jedinou cestou ako zaručene zistiť či je vaša voda zdravotne nezávadná a vhodná aj na dennú ľudskú spotrebu.

Na správne určenie zloženia vody je potrebný tzv. Minimálny rozbor vody (kompletný rozbor vody), ktorý je potrebný taktiež pri kolaudácii alebo otvorení prevádzky. Minimálny rozbor vody vám ukáže zastúpenie 30 ukazovateľov vo vode. Na základe rozboru vody sa potom následne určujú ďalšie kroky k úprave vody. Akékoľvek iné čiastkové rozbory vody vám neukážu kompletný obraz vody a tým sa nedá správne určiť nezávadnosť vody.

ODBER VZORKY VODY PO CELOM SLOVENSKU V CENE ROZBORU.

Všetky naše rozbory sú akreditované a vykonávané v laboratóriu partnerskej spoločnosti Eurofins. Odber realizuje vždy náš certifikovaný pracovník, ktorý vám poskytne aj odborné poradenstvo.

Voda zo studne

V oblastiach kam nesiahajú rozvody mestských alebo obecných vodovodov, je väčšinou jediným riešením používať vodu povrchovú alebo podzemnú, čiže jednoducho povedané studňovú. Takýto zdroj vody predstavuje veľkú neznámu a je vysoko odporúčané Regionálnym úradom verejného zdravotníctva pri používaní takéhoto zdroja, dať si urobiť takzvaný Minimálny rozbor pre určenie pitnej vody. Nikto z nás určite nemá záujem piť dusičnany, prípadne ťažké kovy alebo baktérie. Zároveň môže studničná voda zanechávať vodný kameň alebo farbiť do odtieňov hnedej ak je prítomné železo alebo mangán.

Voda z verejného vodovodu

Mestská voda je sledovaná kontrolnými úradmi a v našej krajine sa považuje za jednu z najkvalitnejších. Avšak aj keď sú kritéria veľmi prísne, niekedy sa môže objaviť vodný kameň, alebo si chuť predstavujeme inak. Riešenie je vždy, ideálne je začať rozborom, aby sme sa dozvedeli zloženie vody a následne podľa jednotlivých ukazovateľov vedeli určiť čo z vody potrebujeme odstrániť prípadne čo treba pridať aby chuť a zloženie vody boli vyhovujúce.

Všetky naše rozbory sú akreditované

Potrebujete poradiť s rozborom? Kontaktujte nás.

Kdekoľvek ste neváhajte nás kontaktovať cez telefón, email alebo sociálne média.