ZAMERIAVAME SA NA
INOVATÍVNE PRODUKTY

…a neustále zvyšovanie kvality vody a tým aj kvality života okolo nás. Vďaka skúsenostiam počas 40 rokov vo viac ako 15 krajinách sveta pod značkou Pollet Water Group vyvíjame a dodávame najspoľahlivejšie riešenia v oblasti úpravy vody. Sme pripravení nájsť to najlepšie pre vás.

Spolupracujeme výhradne s európskymi dodávateľmi, ktorí na jednotlivé komponenty kladú najvyššie požiadavky a pri všetkých našich technológiách poskytujeme na výstupné produkty nadštandardné záruky.

NAŠE TECHNOLÓGIE
PRISPÔSOBENÉ ZLOŽENIU VODY

Naše technológie sú vždy vyvinuté priamo na konkrétne zloženie vody a celkové riešenie je pre vás vždy ušité na mieru technickými inžiniermi v našich laboratóriách, kde sa technológia najprv komplexne otestuje a až potom smeruje ku vám na inštaláciu.
Vždy vychádzame podľa rozboru vody, pretože bez rozboru nie je nikdy možné nastaviť technológiu tak, aby bolo možné garantovať žiadaný výsledok. Rozbor vody samozrejme poskytujeme našim klientom v rámci našich služieb.

Výhodou tohto nášho postupu je v prvom rade to, že preberáme celkovú zodpovednosť za realizovanú technológiu a garantujeme vami požadovanú výstupnú kvalitu vody.

K DISPOZÍCIÍ
VYŠKOLENÝ TECHNIK

​Po inštalácií zariadenia máte k dispozícií servisnú linku, kde v prípade akejkoľvek potreby budete spojený s vyškoleným technikom, ktorý vám poskytne prvotné riešenie situácie a v prípade potreby si dohodnete stretnutie alebo výjazd technika.

​Akákoľvek ďalšia staroslivosť o vaše zariadenie je plne v našich rukách, sledujeme interval výmeny filtračných náplní, interval servisných prehliadok tak, aby ste sa mohli v každom detaile spoľahnúť na nás – vášho partnera, ktorý vám zaručuje najvyššiu kvalitu vody.

VEDENIE SPOLOČNOSTI

Michal Šimončík 01
Michal Šimončík

KONATEĽ SPOLOČNOSTI
simoncik@watersolutions.sk
+421 902 282 882

Drahomír Bartek
Drahomír Bartek

OBCHODNÝ RIADITEĽ
bartek@watersolutions.sk
+421 910 899 933

Milan Čanky
MILAN ČANKY

VEDÚCI MARKETINGOVÉHO ODDELENIA
canky@watersolutions.sk
+421 918 344 224

Róbert Spodniak
RÓBERT SPODNIAK

VEDÚCI ODDELENIA ROZBOROV VODY
spodniak@watersolutions.sk
+421 911 441 000

Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás
Kdekoľvek ste neváhajte nás kontaktovať cez telefón, email alebo sociálne média.