O nás

Najlacnejší rozbor vody

10 ročná garancia

Garancia spokojnosti

40 rokov na trhu

Non-stop info-linka

Zameriavame sa na inovatívne produkty a neustále zvyšovanie kvality vody a tým aj kvality života okolo nás. Vďaka skúsenostiam počas 40 rokov vo viac ako 15 krajinách sveta pod značkou Pollet Water Group vyvíjame a dodávame najspoľahlivejšie riešenia v oblasti úpravy vody. Sme pripravení nájsť to najlepšie pre vás.
Spolupracujeme výhradne s európskymi dodávateľmi, ktorí na jednotlivé komponenty kladú najvyššie požiadavky a pri všetkých našich technológiách poskytujeme na výstupné produkty nadštandardné záruky.

„…voda je najväčšou výzvou našich čias…“

​Naše technológie sú vždy vyvinuté priamo na konkrétne zloženie vody a celkové riešenie je pre vás vždy ušité na mieru technickými inžiniermi v našich laboratóriách, kde sa technológia najprv komplexne otestuje a až potom smeruje ku vám na inštaláciu.
Vždy vychádzame podľa rozboru vody, pretože bez rozboru nie je nikdy možné nastaviť technológiu tak, aby bolo možné garantovať žiadaný výsledok. Rozbor vody samozrejme poskytujeme našim klientom v rámci našich služieb.
Výhodou tohto nášho postupu je v prvom rade to, že preberáme celkovú zodpovednosť za realizovanú technológiu a garantujeme vami požadovanú výstupnú kvalitu vody.

„…čistota, dôvera, profesionalita…“

​Po inštalácií zariadenia máte k dispozícií servisnú linku, kde v prípade akejkoľvek potreby budete spojený s vyškoleným technikom, ktorý vám poskytne prvotné riešenie situácie a v prípade potreby si dohodnete stretnutie alebo výjazd technika.
​Akákoľvek ďalšia staroslivosť o vaše zariadenie je plne v našich rukách, sledujeme interval výmeny filtračných náplní, interval servisných prehliadok tak, aby ste sa mohli v každom detaile spoľahnúť na nás – vášho partnera, ktorý vám zaručuje najvyššiu kvalitu vody.

Pozrite si krátke video ako pre Vás vyrábame technológie na úpravu vody.

Vedenie spoločnosti

Michal Šimončík

Michal Šimončík
Konateľ spoločnosti
simoncik@watersolutions.sk
+421 902 282 882

Drahomír Bartek

Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ
bartek@watersolutions.sk
+421 910 899 933

Milan Čanky

Milan Čanky
Vedúci marketingového oddelenia
canky@watersolutions.sk
+421 918 344 224

Róbert Spodniak

Róbert Spodniak
Vedúci technického oddelenia
spodniak@watersolutions.sk
+421 911 441 000

Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás.

Kdekoľvek ste neváhajte nás kontaktovať cez telefón, email alebo sociálne média.