O nás
O nás
O nás

Čistota, dôvera, profesionalita

Rezervná osmóza.

Inovatívne produkty

Spolupracujeme výhradne s európskymi dodávateľmi, ktorí na jednotlivé komponenty kladú najvyššie požiadavky

Zameriavame sa na inovatívne produkty

…a neustále zvyšovanie kvality vody a tým aj kvality života okolo nás. Vďaka skúsenostiam počas 40 rokov vo viac ako 15 krajinách sveta pod značkou Pollet Water Group vyvíjame a dodávame najspoľahlivejšie riešenia v oblasti úpravy vody. Sme pripravení nájsť to najlepšie pre vás.

Spolupracujeme výhradne s európskymi dodávateľmi, ktorí na jednotlivé komponenty kladú najvyššie požiadavky a pri všetkých našich technológiách poskytujeme na výstupné produkty nadštandardné záruky.

Naberanie čistej vody do pohára.
Žena s úsmevom na tvári drží pohár s vodou.

Naše technológie prispôsobené zloženiu vody

Naše technológie sú vždy vyvinuté priamo na konkrétne zloženie vody a celkové riešenie je pre vás vždy ušité na mieru technickými inžiniermi v našich laboratóriách, kde sa technológia najprv komplexne otestuje a až potom smeruje ku vám na inštaláciu.

Vždy vychádzame podľa rozboru vody, pretože bez rozboru nie je nikdy možné nastaviť technológiu tak, aby bolo možné garantovať žiadaný výsledok. Rozbor vody samozrejme poskytujeme našim klientom v rámci našich služieb.

Výhodou tohto nášho postupu je v prvom rade to, že preberáme celkovú zodpovednosť za realizovanú technológiu a garantujeme vami požadovanú výstupnú kvalitu vody.

Úprava vody pre priemysel

Po inštalácií zariadenia máte k dispozícií servisnú linku, kde v prípade akejkoľvek potreby budete spojený s vyškoleným technikom, ktorý vám poskytne prvotné riešenie situácie a v prípade potreby si dohodnete stretnutie alebo výjazd technika.

​Akákoľvek ďalšia staroslivosť o vaše zariadenie je plne v našich rukách, sledujeme interval výmeny filtračných náplní, interval servisných prehliadok tak, aby ste sa mohli v každom detaile spoľahnúť na nás – vášho partnera, ktorý vám zaručuje najvyššiu kvalitu vody.

Rozbor vody v skúmavke.

Vedenie spoločnosti

Michal Šimončík
Chief Executive Officer
Milan Canky
Milan Čanky
Managing Director
Dado Bartek
Drahomír Bartek
Sales Director
Robert Spodniak.
Róbert Spodniak
Sales Representative
Terézia Ševčíková
Marketing Manager
Monika Krnáčová
Office Manager
Maroš Lepáček
Technical Director
Tomáš Šimončík
Service & Claim manager
Patrik Michálek
Technician
Tomáš Pohorelec
Technician
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka