Botanika

Interiér pestovateľského skleníka na uhorky.
Interiér pestovateľského skleníka na uhorky.
Všetky služby

Záhradkárske a pestovateľské firmy

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o rozbor vody a technológiu? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Význam vody v botanike

Pestovanie rastlín a plodín je závislé od vody. Voda, ktorá neobsahuje ťažké kovy, baktérie alebo dusičnany má pozitívny vplyv na výsledok vášho snaženia v záhradke alebo veľkoplošných pestovateľských zariadeniach.

Záhradkar nesie rastliny v rukách.

Naša skúsenosť je riešením pre vaše požiadavky

V praxi sa často stretávame z rôznymi druhmi a typmi , ktoré si vyžadujú rozdielnu kvalitu vody. Najčastejšie nároky na jej kvalitu sú s parametre ako je PH vody, tvrdosť vody, množstvo solí a dusičnany.

Na riešenie týchto ale aj iných parametrov , poskytujeme profesionálne zariadenia na úpravu vody s dlhoročnými skúsenosťami a európskou kvalitou.

Najčastejšie riešenia pre pestovanie rastlín a plodín

  • Zmäkčovanie vody
  • Odstránenie železa, mangánu a ťažkých kovov
  • Úprava reakcie vody ( PH )
  • Odstraňovanie solí
  • Odstraňovanie dusičnanov

Benefity upravenej vody

Úprava vody odstraňuje z vody nebezpečné látky, ktoré môžu mať negatívny vplyv na kvalitu pestovaných rastlín a plodín.

Výsledná kvalita vody zabezpečuje optimálne podmienky pre pestovanie rastlín a plodín. Znižuje náklady na podnikanie a pestovanie a spĺňa tie najprísnejšie kvalitatívne kritériá.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka