Chemický rozbor vody.
Chemický rozbor vody.
Všetky služby

Chemický rozbor vody

Drahomir Bartek.
Drahomir Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o chemický rozbor vody? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity, ktoré môžete využívať iba u nás

Garancia spokojnosti
NON-STOP Info-linka
Najvýhodnejší rozbor
10 ročná záruka

Chemický rozbor vody za výhodnú cenu 65 € s DPH

V niektorých prípadoch sa vyžaduje len niektorá časť vyšetrovaných parametrov. Je možné preveriť  len  chemickú stránku kvality vody.

Chemický rozbor vody je vhodný napríklad ak chcete otestovať, či nebude vaša voda zanášať sanitu, či sa nebude tvoriť vodný kameň, alebo v prípade, ak sa Vám zdá voda príliš ovplyvnená chlórom, prípadne má nečisté sfarbenie.

Vodný kameň na kuchynskej batérii.

Kedy je chemický rozbor potrebný?

Chemický rozbor vody je vhodný napríklad ak chcete otestovať, či nebude Vaša voda zanášať sanitu, či sa nebude tvoriť vodný kameň, alebo v prípade ak sa Vám zdá voda príliš ovplyvnená chlórom, prípadne má nečisté sfarbenie.

Chemický rozbor môžete objednať na našej stránke. Stačí nás kontaktovať.

Rozbor vody v skúmavke.

Odber vzorky po celom Slovensku v cene rozboru.

Cena za chemický rozbor vody zahŕňa:
  • konzultáciu
  • dopravu na miesto odberu
  • odborný akreditovaný odber
  • akreditovaný rozbor vody
  • vystavenie certifikátu
  • vysvetlenie jednotlivých ukazovateľov v protokole
  • návrh riešenia v prípade potreby

Zoznam hodnotených ukazovateľov

1. Amónne ióny
2. Farba
3. Dusičnany
4. Dusitany
5. Hliník
6. Voľný chlór
7. Chemická spotreba kyslíka manganistanom
8. Chuť
9. Vodivosť

11. Mangán
12.Pach
13. Reakcia vody
14. Zákal
15. Železo
16. Teplota
17. Tvrdosť
18. Vápnik
19. Horčík

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka