Referencie

Najlacnejší rozbor vody

10 ročná garancia

Garancia spokojnosti

40 rokov na trhu

Non-stop info-linka

VYBRANÉ REFERENCIE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV – POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA 23.01.2018

Kaštieľ Voderady
12.01.2017
Voderady

hviezdy

Hodnotenie
100%
Zákazník sa na nás obrátil s požiadavkou zabezpečenia úpravy vody v objekte kaštieľa Voderady, ktorý sa rekonštruuje a bude poskytovať ubytovacie, konferenčné a reštauračné služby pre cca 40, a neskôr až do 100 ľudí. Realizácia sa rozdelila na 2 časti. V prvej sa upravuje voda jednou filtračnou fľašou a jednou UV lampou, po zvýšení kapacity kaštieľa sa pripojí druhá fľaša (Duplex alternating) a aj druhá UV (UV parallel) pre vyššiu kapacitu.
Pavel B., Majiteľ: Spoločnosť som objavil na výstave Coneco v Bratislave a po príjemnej komunikácii som požiadal spoločnosť o ponuku na úpravu vody zo studne, ktorá zásobuje celý kaštieľ. Spoločnosť prišla na obhliadku, vykonala rozbor a predložila ponuku. Porovnávali sme tri firmy, pre Water Solutions sme sa rozhodli na základe férového pomeru kvality, rýchlosti a ceny a aj možnosti rozdeliť realizáciu do 2 fáz, čo nám pomohlo pri optimalizácií financií. Všetko funguje spoľahlivo a vždy keď niečo potrebujeme, pracovníci firmy reagujú promptne.
Pozrieť fotogalériu
Car Wash
08.01.2018
Ružomberok

hviezdy

Hodnotenie
100%
Klient mal problém v umyvárni áut so žltými fľakmi, ktoré zanechávala voda na autách a aj na niektorých komponentoch umyvárne.
Ľuboš B., Majiteľ: Firma Water Solutions nám inštalovala zariadenie na úpravu vody do umývarky aut a odvtedy sa nám nezanášajú komponenty ktoré boli dovtedy cele zanesené a museli sme ich často meniť. Teraz je voda zmäkčená a odstránilo sa železo a mangán. Ušetrilo nám to množstvo financií. Celý proces prebehol veľmi profesionálne, určite budem odporúčať.
Pozrieť fotogalériu
Jozef.F
18.12.2017
Stožok

hviezdy

Hodnotenie
100%
Pri pravidelnom rozbore vody klient zistil prítomnosť viacerých druhov baktérií vo vode. Išlo hlavne o koliformné baktérie a E-Coli.
Jozef F.: Spoločnosť navrhla účinnú UV technológiu a zároveň profesionálnu dezinfekciu vodného zdroja a potrubí. Výsledok opakovaného rozboru pre hygienu bol po aplikácií technológie vyhovujúci a všetky baktérie boli odstránené. Aj keď sa jednalo o montáž v šachte a v zime technik bol veľmi príjemný a dokonca sa mi prispôsobil a bol ochotný prísť inštalovať cez víkend.
Pozrieť fotogalériu
Martin Š.
06.11.2017
Levice

hviezdy

Hodnotenie
100%
Zákazník si nás vybral na internete na základe najvýhodnejšej ceny akreditovaného rozboru, ktorý potreboval ku kolaudácii novej studne. Výsledky nám odhalili problémy, ktoré bolo potrebné odstrániť. Jednalo sa hlavne o zvýšené množstvo siričitanov.
Martin Š.: So spoločnosťou sme sa rozhodli ísť do úpravy na základe korektného a rýchleho jednania. Okrem iného sa nám páčilo aj samotné vyhotovenie technológie a jej cena, ktorá bola v porovnaní s konkurenciou najlepšia.
Pozrieť fotogalériu
Szabolcs S.
19.10.2017
Čučma

hviezdy

Hodnotenie
100%
V blízkosti obydlia domu zákazníka sa nachádza družstvo s dobytkom čo dnes už nášho klienta prinútilo spraviť rozbor vody. Ten ukázal zvýšené množstvo fekálií vo vode, ktoré sa nám nainštalovaním potrebnej technológie podarilo odstrániť.
Szabolcs S.: Spoločnosť vďaka prístupu a rýchlej spätnej väzbe môžem len odporučiť.
Pozrieť fotogalériu
Michal B.
15.09.2017
Nová Lehota

hviezdy

Hodnotenie
100%
Klient nás oslovil pomocou webového formulára na objednávku rozboru vody, ktorý sme následne vykonali. Pri výsledkoch sme zistili zvýšené množstvo baktérii vo vode a tak sme na odstránenie použili UV Lampu.
Michal B.: Pri obvyklej kontrole kvality vody z nášho zdroja sa zistili problémy s baktériami vo vode. Spoločnosť nám navrhla účinne riešenie, ktoré sme sa na základe najlepšej cenovej ponuky rozhodli nainštalovať.
Pozrieť fotogalériu
Martina B.
02.07.2017
Púchov

hviezdy

Hodnotenie
90%
Po rozbore vody sme zistili, že voda obsahuje zvýšené množstvo železa a mangánu. Ako obvykle sme v spolupráci s naším tímom odborníkov Belgicku poskladali zariadenie na úpravu vody a odstránenie problému.
Martina B: Spoločnosť som si vyhľadala na internete a na základe referencii som sa rozhodla práve pre nich. Na spolupráci určite oceňujem komunikáciu, rýchlosť a kvalitné produkty. Aj keď sa počas jednania vyskytli malé chybičky spoločnosť môžem len odporučiť.
Pozrieť fotogalériu
Peter M.
12.08.2017
Brezno

hviezdy

Hodnotenie
100%
Zákazník nás oslovil s problémom kedy sledoval na svojej vode, že má jemné sfarbenie do žlta a zápach. Následne sme vykonali rozbor aby sme presne určili rozsah problému a na základe toho sme pripravili technológiu na mieru, ktorá problém odstránila.
Peter M.: Začal som pozorovať problémy s vodou a na internete som si vyhľadal spoločnosť Water Solutions na základe referencii a blízkej lokality. Musím povedať, že neľutujem. Rýchla komunikácia, dokonalé vysvetlenie problému a funkčné zariadenie.
Pozrieť fotogalériu
Martin C.
16.08.2017
Bratislava

hviezdy

Hodnotenie
100%
Táto zákazka bola pre nás zaujímavá nakoľko sa jednalo o inštaláciu zariadení na úpravu vody na houseboat v Bratislave. Museli sme sa vysporiadať s tesnejšími podmienkami, ale nakoniec sa nám podarilo tvrdú vodu a zápach úspešne odstrániť.
Martin C: Spoločnosť som si vyhľadal na internete kde som si objednal úpravu vody a následne po komunikácii som sa rozhodol aj pre úpravu.
Najviac oceňujem rýchlosť od prvej objednávky po samotnú inštaláciu v kombinácii so sľúbenými výsledkami. Môžem len odporučiť.
Pozrieť fotogalériu
Pavel J.
25.09.2017
Murček

hviezdy

Hodnotenie
100%
Pri tejto realizácii sme sa stretli s problémom zvýšenej tvrdosti vody a baktérii. Po nainštalovaní potrebných zariadení sa nám podarilo problém úplne odstrániť.
Pavel J.: Najskôr som si dal spraviť len rozbor vody a na základe tohto prvého kontaktu som sa rozhodol riešiť s firmou aj úpravu. So všetkým som spokojný nakoľko zariadenie funguje tak ako p. Šimončík navrhol a garantoval.
Pozrieť fotogalériu
Gabriela S.
02.09.2017
Bratislava

hviezdy

Hodnotenie
100%
S daným zákazníkom sme po kompletnom rozbore vody zistili, že voda vykazuje zvýšené hodnoty celkovej tvrdosti vody. Po konzultáciách so zákazníkom sme sa rozhodli pre zmäkčovaciu stanicu Pallas CK, ktorú sme umiestnili do šachty aby bola možná centrálna úprava vody.
Gabriela: Srdečne Vám ďakujem za pomoc pri vyriešení nášho problému s tvrdosťou vody. S namontovaným zariadením na úpravu vody Pallas CK sme v súčasnosti maximálne spokojní. Prestal sa nám usádzať vápnik a v priebehu dvoch týždňov sa nám usadený vápnik úplne vymyl z kuchynského drezu aj z vane a umývadla v kúpeľni. Rovnako Vám ďakujem za milé stretnutie s Vami a super komunikáciu, vysvetlenie celej problematiky aj za rady do budúcna. Určite Vás budem odporúčať ďalej.
Pozrieť fotogalériu
Katarína H.
19.06.2017
Šuňava

hviezdy

Hodnotenie
100%
Na základe doporučenia nás kontaktovala pani Katarína, ktorá mala problém so zvýšeným množstvom železa a mangánu vo vode. Problém sme odstránili lokálne použitím reverznej osmózy v kuchynskej linke.
Katarína H.: S viacerých ponúk na úpravu vody sme sa rozhodli pre spoločnosť Water Solutions na základe najrýchlejšieho riešenia. Tak isto bola vynikajúca aj komunikácia so zástupcami spoločnosti.
Pozrieť fotogalériu
Marián T.
29.07.2017
Dunajská Streda

hviezdy

Hodnotenie
100%
Po komplexnom rozbore vody sme zistili zvýšené množstvo dusičnanov a dusitanov vo vode. Problém s riešili technológiou na odstránenie dusičnanov z vody s riadiacou jednotkou Pallas CK. Pri inštalácii sme museli brať ohľad na stiesnené podmienky technickej šachty.
Marián T.: Firma ako jediná promptne a rýchlo reagovala. Nakoľko vodu používame na dennú spotrebu nemohli sme si dovoliť dlho čakať kým sa problém odstráni. Takže môžem spoločnosť ďalej odporučiť.
Pozrieť fotogalériu
Eva P.
14.5.2017
Nová Baňa

hviezdy

Hodnotenie
100%
Klient nás kontaktoval na základe problému s vodou po dažďoch. Voda zo studne sa sfarbila a obsahovala mechanické nečistoty. Na základe problému sme spravili rozbor vody a následne pripravili vhodnú technológiu na odstránenie problému.
Eva P.:So spoločnosťou Water Solutions sme nadmieru spokojný. Rozhodli sme sa pre spoluprácu na základe najvýhodnejšej cenovej ponuky a seriózneho prístupu všetkých zamestnancov. Ako najväčšie plus hodnotím rýchlosť vybavenia našich požiadavok.
Pozrieť fotogalériu
Barbora Z.
25.06.2017
Bratislava

hviezdy

Hodnotenie
100%
Pri pani Barbore sme po minimálnom rozbore vody zistili, že vo vode sa nachádza vysoká tvrdosť a zvýšené množstvo dusičnanov. Následne sme navrhli technológiu na úpravu daného problému.
Barbora Z.: Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Pozrieť fotogalériu
Peter A.
25.06.2017
Bratislava

hviezdy

Hodnotenie
100%
S daným zákazníkom sme po kompletnom rozbore vody zistili, že voda vykazuje zvýšené hodnoty vápniku.Vodu sme sa rozhodli upravovať centrálne pomocou duplexovej zmäkčovacej stanici Clack WS1. Následným kontrolným rozborom sme dokázali, že sa nám podarilo tvrdosť úplne odstrániť.
Peter: Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Pozrieť fotogalériu
Peter M.
17.07.2017.2017
Brezno

hviezdy

Hodnotenie
100%
S pánom Petrom sme riešili problém so zápachom a sfarbením vody. Výsledky rozboru vody nám ukázali zvýšené množstvo koliformných baktérii a vyššiu hodnotu tvrdosti vody. Problém sme odstraňovali za použitia zmäkčovacej stanice spoločne s UV sterilizáciou.
Peter M.: Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Pozrieť fotogalériu
Marek T.
26.04.2017
Kežmarok

hviezdy

Hodnotenie
100%
Zákazník chcel pre vlastnú potrebu spraviť minimálny rozbor vody nakoľko má malé deti a vodu využívajú aj na dennú spotrebu. Výsledky z rozboru nám povedali, že voda je nezávadná a vhodná na ľudskú spotrebu. Preto boli nainštalované len základné filtre na odstránenie mechanických nečistôt zo studne.
Marek: Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Pozrieť fotogalériu
Filip A.
05.06.2017
Čierna Lehota

hviezdy

Hodnotenie
100%
Pri pánovi Filipovi sme museli riešiť problém s tvrdou vodou, ktorá bola viditeľná naozaj všade. Svoje stopy zanechávala aj pri umytí pohára kde po vysušení ostali biele mapy z vodného kameňa. Problém sa podarilo odstrániť zmäkčovačom vody.
Filip: Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Pozrieť fotogalériu
Tereza D.
28.02.2017
Detva

hviezdy

Hodnotenie
95%
S pani Terezou sa nám spolupracovalo veľmi dobre aj napriek nie pozitívnym správam z rozboru vody kde sa potvrdili obavy z dusičnanov vo vode si pani zachovala pozitívnu energiu a po pár sedeniach s naším obchodným zástupcom a servisným technikom sa nám podarilo nájsť riešenie na odstránenie problému s prijateľným rozpočtom.
Tereza: Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte sa  a prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Pozrieť fotogalériu

Máte s nami skúsenosti aj Vy? Pošlite nám recenziu.

Kdekoľvek ste neváhajte nás kontaktovať cez telefón, email alebo sociálne média.