Spoločnosť Water Solutions Slovakia s.r.o. je na Slovenskom trhu len od roku 2016, ale aj za ten krátky čas sa už staráme o viac ako 1500 klientov, ktorí každý deň pribúdajú. Prečítajte si vybrané referencie a zistíte o nás niečo viac.

Martin Z.
Gajary

hviezdy

Hodnotenie 100%

Zákazník nás oslovil so záujmom o rozbor vodyVýsledky nám poukázali na prekročené hodnoty mangánu a mikrobiologických ukazovateľov. Po konzultácii s klientom a jeho požiadavkami sme ako vhodné technológie navrhli stanicu Pallas CK 181 doplnenú o UV Lampu 405 LCD.

Martin Z.: Po rozbore a prvotnej konzultácii s obchodným zástupcom som nepotreboval hľadať ďalej. Zrozumiteľne podané informácie, seriózne a rýchle jednanie. 
 
Marián H.
Kišovce

hviezdy

Hodnotenie 100%

Pri klientovi sme prioritne riešili zmäkčenie vody pomocou zmäkčovacej stanice Pallas Clack CK181. Po konzultácii s klientom sme vodu pre väčšiu bezpečnosť zdroja zabezpečili aj UV Lampou Pallas 405 LCD nakoľko mikrobiologické ukazovatele v rozbore boli na hraničných hodnotách.

Marián H.: Spoločnosť som oslovil na základe pretrvávajúcich problémov s tvrdou vodou. Po odporúčaní som dal spraviť kompletný rozbor vody kde sa ukázalo, že voda nie je úplne v poriadku ani z mikrobiologického hľadiska. Preto môžem spoločnosť odporučiť ak máte záujem robiť s odborníkmi, ktorí klientovi chcú v prvom rade naozaj vyriešiť jeho problém.
 
Miroslava G.
Ružomberok

hviezdy

Hodnotenie 100%

Po rozbore vody sme so zákazníčkou riešili nevyhovujúce hodnoty železa a mangánu, rovnako boli namerané nevyhovujúce parametre mikrobiologických ukazovateľov a voda bola zakalená. Ako riešenie na odstránenie problémov s vodou sme navrhli filter Delta Water Enginering doplnený o UV lampu Pallas 405 LCD AL.

Miroslava G.: Spoločnosť Water Solutions Slovakia mi odporučila moja kolegyňa, ktorá mala od spoločnosti nainštalovanú technológiu. Moja skúsenosť je podobná a môžem len odporučiť ďalej. Profesionálny prístup od prvého kontaktu až po samotnú realizáciu.
 
Michal S.
Cífer

hviezdy

Hodnotenie 100%

Zákazník nás kontaktoval na základe odporúčania suseda, ktorý už s nami vodu upravoval. Zákazníkovi sme na základe rozboru vody odporučili použitie mechanického filtra, zmäkčovaciu stanicu Pallas CK, ktorú sme doplnili UV Lampou Pallas 405 LCD a ukončili sme to lokálnou reverznou osmózou RO 5T BP.

Michal S.: Firmu som kontaktoval na základe odporúčania. Oslovil som ešte jednu konkurenčnú spoločnosť, ktorá mi síce dala lepšiu cenovú ponuku, ale celkový prístup a promptnosť zapracovania našich požiadaviek bol na strane Water Solutions čo aj rozhodlo.
 
Boris L.
Baratsko Majere

hviezdy

Hodnotenie 100%

Klient mal problém s tvrdosťou vody a pri prvotnom prieskume na internete narazil na našu spoločnosť a oslovil nás.

Boris L.: Po kontaktovaní spoločnosti a predložení cenovej ponuky nás v prvom rade zaujal celkový prístup a samozrejme cenová ponuka, ktorá bola najlepšia. Dali sme na prvý dojem a neľutujem. Prístup od prvého kontaktu, cez vypracovanie cenovej ponuky, stretnutie s obchodným zástupcom až po samotnú inštaláciu bol ukážkový.
 
Rastislav M.
Kúty

hviezdy

Hodnotenie 100%

Zákazník si dal u nás vypracovať kompletný rozbor vody, ktorý nám ukázal zvýšené množstvo baktérii a vysokou tvrdosť vody. Ako riešenie na základe výsledkov sme tu videli použitie technológie CR100 Unit spoločne s UV Lampou.

Rastislav M.: Do kontaktu so spoločnosťou som prišiel cez webovú stránku tak ako aj s ostatnými konkurenčnými firmami. Zo všetkých, ale pre mňa boli nakoniec jasný favoriti Water Solutions kde som sa stretol s odbornosťou, ochotou, rýchlosťou, serióznosťou a okrem všetkého aj s najlepšou cenovou ponuku. Musím uznať, že podobný prístup sa dnes už len tak nevidí.  Takže firme dávam hodnotenie 10/10.
 
Kaštieľ Voderady
Voderady

hviezdy

Hodnotenie 100%

Zákazník sa na nás obrátil s požiadavkou zabezpečenia úpravy vody v objekte kaštieľa Voderady, ktorý sa rekonštruuje a bude poskytovať ubytovacie, konferenčné a reštauračné služby pre cca 40, a neskôr až do 100 ľudí. Realizácia sa rozdelila na 2 časti. V prvej sa upravuje voda jednou filtračnou fľašou a jednou UV lampou, po zvýšení kapacity kaštieľa sa pripojí druhá fľaša (Duplex alternating) a aj druhá UV (UV parallel) pre vyššiu kapacitu.

Pavel B., Majiteľ: Spoločnosť som objavil na výstave Coneco v Bratislave a po príjemnej komunikácii som požiadal spoločnosť o ponuku na úpravu vody zo studne, ktorá zásobuje celý kaštieľ. Spoločnosť prišla na obhliadku, vykonala rozbor a predložila ponuku. Porovnávali sme tri firmy, pre Water Solutions sme sa rozhodli na základe férového pomeru kvality, rýchlosti a ceny a aj možnosti rozdeliť realizáciu do 2 fáz, čo nám pomohlo pri optimalizácií financií. Všetko funguje spoľahlivo a vždy keď niečo potrebujeme, pracovníci firmy reagujú promptne.
 
Car Wash
Ružomberok

hviezdy

Hodnotenie 100%

Klient mal problém v umyvárni áut so žltými fľakmi, ktoré zanechávala voda na autách a aj na niektorých komponentoch umyvárne.

Ľuboš B., Majiteľ: Firma Water Solutions nám inštalovala zariadenie na úpravu vody do umývarky aut a odvtedy sa nám nezanášajú komponenty ktoré boli dovtedy cele zanesené a museli sme ich často meniť. Teraz je voda zmäkčená a odstránilo sa železo a mangán. Ušetrilo nám to množstvo financií. Celý proces prebehol veľmi profesionálne, určite budem odporúčať.
 
Martin Š.
Levice

hviezdy

Hodnotenie 100%

Zákazník si nás vybral na internete na základe najvýhodnejšej ceny akreditovaného rozboru, ktorý potreboval ku kolaudácii novej studne. Výsledky nám odhalili problémy, ktoré bolo potrebné odstrániť. Jednalo sa hlavne o zvýšené množstvo dusičnanov.

Martin Š.: So spoločnosťou sme sa rozhodli ísť do úpravy na základe korektného a rýchleho jednania. Okrem iného sa nám páčilo aj samotné vyhotovenie technológie a jej cena, ktorá bola v porovnaní s konkurenciou najlepšia.
 
Martina B.
Púchov

hviezdy

Hodnotenie 90%

Po rozbore vody sme zistili, že voda obsahuje zvýšené množstvo železa a mangánu. Ako obvykle sme v spolupráci s naším tímom odborníkov Belgicku poskladali zariadenie na úpravu vody a odstránenie problému.

Martina B: Spoločnosť som si vyhľadala na internete a na základe referencii som sa rozhodla práve pre nich. Na spolupráci určite oceňujem komunikáciu, rýchlosť a kvalitné produkty. Aj keď sa počas jednania vyskytli malé chybičky spoločnosť môžem len odporučiť.
 
Peter M.
Brezno

hviezdy

Hodnotenie 100%

Zákazník nás oslovil s problémom kedy sledoval na svojej vode, že má jemné sfarbenie do žlta a zápach. Následne sme vykonali rozbor aby sme presne určili rozsah problému a na základe toho sme pripravili technológiu na mieru, ktorá problém odstránila.

Peter M.: Začal som pozorovať problémy s vodou a na internete som si vyhľadal spoločnosť Water Solutions na základe referencii a blízkej lokality. Musím povedať, že neľutujem. Rýchla komunikácia, dokonalé vysvetlenie problému a funkčné zariadenie.
 
Martin C.
Bratislava

hviezdy

Hodnotenie 100%

Táto zákazka bola pre nás zaujímavá nakoľko sa jednalo o inštaláciu zariadení na úpravu vody na houseboat v Bratislave. Museli sme sa vysporiadať s tesnejšími podmienkami, ale nakoniec sa nám podarilo tvrdú vodu a zápach úspešne odstrániť.

Martin C: Spoločnosť som si vyhľadal na internete kde som si objednal úpravu vody a následne po komunikácii som sa rozhodol aj pre úpravu. Najviac oceňujem rýchlosť od prvej objednávky po samotnú inštaláciu v kombinácii so sľúbenými výsledkami. Môžem len odporučiť.

Pavel J.
Murček

hviezdy

Hodnotenie 100%

Pri tejto realizácii sme sa stretli s problémom zvýšenej tvrdosti vody a baktérii. Po nainštalovaní potrebných zariadení sa nám podarilo problém úplne odstrániť.

Pavel J.: Najskôr som si dal spraviť len rozbor vody a na základe tohto prvého kontaktu som sa rozhodol riešiť s firmou aj úpravu. So všetkým som spokojný nakoľko zariadenie funguje tak ako p. Šimončík navrhol a garantoval.
 
Gabriela S.
Bratislava

hviezdy

Hodnotenie 100%

S daným zákazníkom sme po kompletnom rozbore vody zistili, že voda vykazuje zvýšené hodnoty celkovej tvrdosti vody. Po konzultáciách so zákazníkom sme sa rozhodli pre zmäkčovaciu stanicu Pallas CK, ktorú sme umiestnili do šachty aby bola možná centrálna úprava vody.

Gabriela: Srdečne Vám ďakujem za pomoc pri vyriešení nášho problému s tvrdosťou vody. S namontovaným zariadením na úpravu vody Pallas CK sme v súčasnosti maximálne spokojní. Prestal sa nám usádzať vápnik a v priebehu dvoch týždňov sa nám usadený vápnik úplne vymyl z kuchynského drezu aj z vane a umývadla v kúpeľni. Rovnako Vám ďakujem za milé stretnutie s Vami a super komunikáciu, vysvetlenie celej problematiky aj za rady do budúcna. Určite Vás budem odporúčať ďalej.
 
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M. / Brezno

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.

Peter A. / Bratislava
Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z. / Bratislava

Tereza: Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.

Tereza D. / Detva

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.

Filip A. / Čierna Lehota

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Marek T. / Kežmarok