Muž naťahujúci sa za pohárom vody, na ktom je obrázok vírusu.
Muž naťahujúci sa za pohárom vody, na ktom je obrázok vírusu.
Všetky služby

Baktérie vo vode

Robert Spodniak
Róbert Spodniak
Obchodný zástupca

Sledujete problém s vašou vodou? Ozvite sa nám a radi vám pomôžeme.

Mám záujem o úpravu vody Bezplatná konzultácia
Escherichia coli

Vodné prostredie patrí medzi prirodzené miesta výskytu mikroorganizmov, z ktorých baktérie patria medzi najpočetnejšiu skupinu. Výskyt baktérií vo vode je častý problém najmä u studní nachádzajúcich sa blízko polí, hnojísk, či neuzavretých septikov. Baktérie však môžeme nájsť aj v už upravenej pitnej vode. Najčastejšie nájdeme vo vode koliformné baktérie a baktérie druhu Legionella.

Koliformné baktérie vo vode

Koliformné baktérie, z ktorých najčastejším zástupcom je Escherichia coli, obývajú črevá ľudí a iných živočíchov. Sú teda takzvaným indikátorom fekálneho znečistenia a ich prítomnosť vo vode naznačuje možnosť vzniku rôznych ochorení. Nielenže koliformné baktérie môžu byť samy o sebe škodlivé, často naznačujú výskyt aj iných škodlivých látok a mikroorganizmov.

Ako sa prejavujú?

  • Extrémne množstvo sprevádza zákal, zápach a pachuť
  • Pri bežnom množstve sú nepostrehnuteľné

Aké sú riziká?

  • Spôsobujú nevoľnosti, hnačky a zvracanie

Na likvidáciu koliformných, ale aj ďalších baktérií slúži dávkovanie látok s dezinfekčným účinkom, alebo prístroje usmrcujúce mikroorganizmy pri prietoku, ako sú napr. UV lampy

 

Žena pije vodu, ktorá jej nechutí.

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody
za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka
na naše technológie
Poskytujeme služby
v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti
pre všetkých zákazníkov
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka