Malé dievča si umýva ruky.
Malé dievča si umýva ruky.
Všetky služby

Mäkká voda

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Sledujete problém s vašou vodou? Ozvite sa nám a radi vám pomôžeme.

Mám záujem o úpravu vody Bezplatná konzultácia

Dlhodobé pitie mäkkej vody s nízkym obsahom minerálnych látok môže predstavovať zdravotné riziko a viesť k zvýšenému riziku viacerých závažných ochorení v podobe rednutia kostí, srdcovo-cievnych chorôb, preeklampsie (zvýšený krvný tlak, bielkoviny v moči, opuchy) u tehotných žien a podobne. Preto je potrebné dbať na to, aby voda po úprave obsahovala dostatočné množstvo minerálov.

 

Mäkká voda môže byť stále kontaminovaná inými znečisťujúcimi látkami, pokiaľ ju nebudete ďalej upravovať

To, že máte doma zmäkčovač vody, ešte neznamená, že je voda aj filtrovaná. Mnoho ľudí mylne verí, že zmäkčená voda je už aj filtrovaná, ale to je absolútne nepravdivé.

Ak chcete robiť oboje, budete potrebovať zmäkčovač vody a filtračný systém, ktorý bude spolupracovať. Nezabúdajte však, že väčšina typov mestskej vody je ošetrená dostatočne dobre, takže sa nemusíte obávať, že sa do vašej vody dostanú škodlivé látky. Ide skôr o vodu zo studní.

Mladá žena pije vodu z fľaše.

Výhody používania mäkkej vody

Ak si nemusíte strážiť presný príjem sodíka, mäkká voda je na konzumáciu určite lepšia ako tvrdá voda. Môžete ju, preto prijímať denne v neobmedzenom množstve. Rovnako, ako akýkoľvek iný druh vodovodnej vody ani v mäkkej vode nie sú žiadne kalórie, takže sa nemusíte obávať, že to ovplyvní vaše stravovacie plány.

Medzi hlavné výhody používania mäkkej vody patria:

  • jemná, vláčna a pružná pokožka,
  • pokožka je hydratovaná, nevysušuje sa,
  • lepšie hojenie rán a ekzémov,
  • hebké a zdravé vlasy.

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody
za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka
na naše technológie
Poskytujeme služby
v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti
pre všetkých zákazníkov
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka