Referencie
Referencie
Úprava vody

Pomôžeme vám
s úpravou pitnej vody

Spokojní klienti.

Najlepší na trhu

Už viac ako 500 klientov ohodnotilo naše služby ako najlepšie na trhu.

Bezplatná konzultácia

Aký problém vás trápi?

Prečo je dôležitá úprava vody?

Úprava vody je dôležitá hlavne v prípade, že máte vlastnú studňu avšak netreba podceniť ani kvalitu vody z verejného vodovodu. V dnešnej dobe priemysel a hospodárstvo spôsobili upadajúcu kvalitu vodných zdrojov a tým sa pre nás úprava studničnej vody stala nevyhnuteľnou súčasťou života. Zmena zloženia vody pre bezproblémové využitie v domácnosti aj priemysle je preto vo veľkom množstve prípadov potrebná. Súčasťou procesu úpravy pitnej vody a čistenia vody je samotný rozbor vody, ktorý potvrdí alebo vyvráti podozrenie o nedostatočnej kvalite vody.

Kvalita vody má zásadný vplyv na ľudské telo, jeho fungovanie ako aj na zariadenia, ktoré prichádzajú do každodenného styku s vodou. Úprava pitnej vody prostredníctvom technológii na úpravu vody Vám umožní vyhnúť sa týmto vplyvom.

Ako to funguje

Objednávka

Na základe objednávky, príde k Vám domov odobrať vzorku vody náš certifikovaný pracovník. Následne sa vzorka odošle do laboratória kde sa podrobí jednotlivým testom. V prípade, že rozbor vody a výsledky už máte tento krok odpadá.

Stretnutie

V druhom kroku si náš obchodný zástupca dohodne s Vami stretnutie kde Vám protokol o rozbore vody odovzdá a vysvetlí jednotlivé ukazovatele. V prípade nevyhovujúcich ukazovateľov navrhne vhodné riešenie s cenovou ponukou na ich odstránenie.

Inštalácia

Po odsúhlasení technológie a cenovej ponuky začneme pripravovať jednotlivé komponenty technológie na úpravu vody. Po skončení tohto procesu si náš servisný technik dohodne termín inštalácie zariadenia, ktoré Vám príde nainštalovať.

Kontrolný rozbor vody

Po inštalácii sa odoberie vzorka vody na kontrolný rozbor vody, ktorý je zdarma na zistenie či technológia funguje správne.

Určenie servisného intervalu

Pri správnom fungovaní technológie sa určí servisný interval v rozmedzí od 6 do 12 mesiacov na základe zariadenia a znečistenia vody. Prvý servis zariadenia prichádza po 6 mesiacoch od uvedenia do prevádzky a následne ďalšie sa určujú ďalej na základe výsledkov.

Sledovanie a pravidelný servis

Nastáva sledovanie zariadenia a dodržiavanie servisných intervalov pre zabezpečenie správneho fungovania technológie. O následných servisoch zariadenia Vás vždy vopred telefonicky kontaktujeme aby ste so zariadením nemali starosti.

Človek je z prevažnej časti tvorený hlavne vodou a preto je logické, že jej kvalita má dôsledky na jeho správne fungovanie. Pri úprave vody sa zasahuje do jej zloženia čím sa upravujú jej vlastnosti a kvalita. Kvalitná pitná voda má potom priaznivé účinky na telo ako aj na zariadenia, ktoré majú dlhšiu životnosť a menšiu spotrebu elektrickej energie, čím Vám dokáže ušetriť množstvo financií.

Pri akejkoľvek úprave vody je prvoradý rozbor vody na základe ktorého sa určuje ďalší postup pri úprave vody. Naša spoločnosť pôsobí v problematike úpravy vody viac ako 40 rokov v 15 rôzných krajinách a preto náš tím profesionálov si dokáže poradiť s akýmkoľvek problémom vody.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka