Upratovacie služby

Upratovač ide čistiť miestnosť.
Upratovač ide čistiť miestnosť.
Všetky služby

Upratovacie a čistiace firmy

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o rozbor vody a technológiu? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Využitie vody pri upratovaní

Čistiarne zamerané na pranie alebo upratovanie veľkých objetov , využívajú vodu v širokom spektre svojich činností. Vodou sú napájané čistiarenské stroje ako práčky , parné generátory alebo tepovacie zariadenia , ktoré sú obzvlášť citlivé na vstupné parametre vody.

Čistiaci mop na podlahe.

Medzi najčastejšie problémy patrí nadmerné usádzanie vodného kameňa, ktoré vedie ku zníženej životnosti týchto zariadení ale má negatívny vplyv aj na kvalitu čistiaceho efektu.

V danom segmetne máme bohaté skúsenosti a technológiu na úpravu vody vieme prispôsobiť vašim požiadavkam.

Najčastejšie riešenia pre práčovne a upratovacie firmy

  • Zmäkčovanie vody
  • Odstránenie železa, mangánu a ťažkých kovov
  • Mikrobiologická stabilizácia vody
  • Mechanická filtrácia

Benefity upravenej vody

Použitím kvalitnej vody pri čistiacich prácach môžete získať nások pred konkurenciou a optimalizovať svoje prevádzkové náklady a investície. Kedže v danom segmente je voda  nevyhnutá pri každej činnosti má podstatný vplyv na výslednú kvalitu a životnosť zariadení.

Neváhajte nás kontaktovať pre podrobné informácie o postupe a riešeniach návrhov úpravy vody.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka