Úprava vody v gastronómii

Kuchári pripravujú jedlo v kuchini.
Kuchári pripravujú jedlo v kuchini.
Všetky služby

Úprava vody v gastronómii

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaiteľ

Máte akékoľvek otázky k danej problematike? Kontaktujte nás

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Význam vody v gastronomickom segmente

Voda v gastronomickom segemente je nenahraditeľná a podieľa sa takmer na všetkých aktivitách podniku. Či už ide o spustenie dennej prevádzky, prípravu priestoru, manipulovanie so zariadeniami, upratovanie, až po to najhlavnejšie – proces spracovania potravín a príprava samotných jedál či nápojov servírovaných hosťom.

Nevyhovujúca voda negatívne ovplyvňuje funkčnosť spotrebičov a prejavuje sa na zvýšených nákladov na údržbu a prevádzku. Tak isto nepriaznivo vplýva na výsledok umývania a na chuť potravín a nápojov pri ich spracovaní a príprave.

Kuchynský drez s vysokou batériou.

Využitie technológie

Naše technológie sú pre svoju účinnosť často využívané v segmente Horeca (v hoteloch, penziónoch, reštauráciách, baroch, kaviarňach a rôznych stravovacích zariadeniach).

Priorita vody využívanej v gastronomickom sektore je jej zdravotná nezávadnosť. Poskytujeme dezinfekciu vody ako chemickým spôsobom ( použitie dezinfekčných látok ) tak aj fyzikálnym ( UV technológia )

 

Medzi ďalšie často upravované parametre patrí tvrdosť vody , resp. zmäkčenie vody. Tvrdá voda veľmi negatívne vplýva na všetky spotrebiče a technologické zariadenia. Tak isto sa podiela na zmene chuti potravín.

Vďaka našim technológiam môžu majitelia zariadení poskytnúť svojim klientom a zamestnancom tú najvyššiu kvalitu v rámci celého procesu.

Žena s úsmevom na tvári drží pohár s vodou.

Najčastejšie riešenia v gastronomickom priemysle

  • Zmäkčenie vody
  • Odstránenie baktérií/mikrobiologická stabilizácia
  • Odstránenie dusičnanov
  • Odstránenie železa, mangánu alebo iných ťažkých kovov
  • Odstránenie chlóru alebo iných nečistôt a chemických zlúčenín

Benefity upravenej vody

Úpravou vody v gastronomickom priemysle dosiahneme odstránenie usadenín a vodného kameňa na spotrebičoch a zdravotechnike. Znížime celkové prevádzkové náklady a zvýšime životnosť zariadení. Riad a inventár budú bez škvŕn. Prioritne sa zvýši kvalita potravin a nápojov. Voda v reštauráciach bude spĺňať tie najprísnejšie kvalitatívne a hygienické kritéria.

 

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka