Úprava vody v zdravotníctve

Zdravnotnici na chodbe v nemocnici.
Zdravnotnici na chodbe v nemocnici.
Všetky služby

Úprava vody v zdravotníctve

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte akékoľvek otázky k danej problematike? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Význam úpravy vody v zdravotníckych zariadeniach

V nemocničných zariadenia a laboratóriach sa voda používa na široké spektrum procesov pre ktoré sú klúčové požiadavky na vysokú kvalitu. Hlavne sa jedná o citlivé prístroje pre laboratória, stomatologické ambulancie, sterilizačné jednotky a podobne.

Okrem špecifických odborných využití sa voda využíva aj na chod technických zariadení či už pre vykurovanie, kuchynské účely alebo osobnú hygienu a práčovne.  V danom segmentne je mimoriadne dôležité aby kvalita vody bola stála a spoľahlivá.

Zdravotníčky si umývajú ruky.

Čistota a kvalita vody je základ života

Medzi najhlavnejšie úpravy vody v zdravotníctve patrí odstraňovanie mikrobiologických nečistôt vrátane legionelly. Široké zastúpenie majú aj reverzné osmózy, ktoré produkujú vodu nevyhnutnú pre prípravu roztokov, látok a liečiv. Úprava vody vie priniesť špičkovú kvalitu vody a optimalizáciu nákladov na prevádzku zariadení.

Najčastejšie riešenia v zdravotníckych zariadeniach

  • Zmäkčenie vody
  • Mikrobiologická stabilizácia vody aj legionelly
  • Odstranenie dusičnanov a iných organických látok
  • Odstranenie ťažkých kovov
  • Odstránenie chemických zlúčenín

Benefity upravenej vody

Každé zdravotnícke zariadenie má prísne kritéria na kvalitu využívanej vody. Pri správnom návrhu technológie na úpravu vody sa môžu zariadenia spoľahnúť na kvalitu ich služieb a prioritne na nezádavnosť produktov pre zdravie pacientov a klientov.

Často bývajú prevádzkové náklady laboratórii a rehabilitačných prevádzok vysoké a práve vďaka upravenej vody je možné ich znížiť a optimalizovať. Okrem inštalácie samotných zariadení , poskytujeme našim klientom pravidelný servis a starostlivosť.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka