Wellness a Šport

Štart šprintu s leopardmi.
Štart šprintu s leopardmi.
Všetky služby

Wellness a športové zariadenia

Drahomir Bartek.
Drahomir Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte akékoľvek otázky k danej problematike? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Význam vody vo wellness a športových zariadeniach

Pre každého návštevníka wellness centra alebo akéhokoľvek športového zariadenia zohráva voda veľmi dôležitú úlohu, pretože zákazník je sňou v neustálom kontakte. Voda v takýchto zariadeniach musí spĺňať tie najvyššie kvalitatívne kritériá pretože vplýva primárne na zdravie každého z nás. Na druhej strane majitelia rehablitačných a wellnes centier chcú svojim klientom poskytnúť prvotriedne služby a optimalizovať si náklady na prevádzku.

Bábätko plávajúce pod vodou.

Čistota a kvalita vody je základ života

Upravená vody má blahodárne účinky na zdravie a krásu klientov. Zmäkčená voda pôsobí blahodárne na kvalitu vlasov a pokožky. Voda zbavená ťažkých látok čistí a detoxikuje organizmus. Preto je prirodzenou snahou majiteľov dbať o to, aby posktovali svojim klientom špičkovú kvalitu vo všetkých smeroch, či už sa jedná o vodu v bazénoch, výrivkách, saunách alebo o konzumáciu vody pri fyzických aktivitách a rôznych procedúrach.

Pri vysokých spotrebách vody je ekonomické využívať vodu zo studňového zdroja. Ako spoločnosť vieme pripraviť komplexný návrh úpravy studňového zdroja a následne monitorovanie kvality vody.

Najčastejšie riešenia pre wellnes a športové zariadenia

  • Zmäkčenie vody
  • Mikrobiologická stabilizácia vody
  • Odstránenie ťažkých kovov
  • Odstránenie organického znečistenia
  • Odstránenie chlóru

Benefity upravenej vody

Hlavné výhody upravenej vody na športoviskách a wellnes centrách môžeme rozdeliť na viac smerov. Pre klientov je dôležitá zdravotná nezávadnosť a voda , ktorá nespôsobuje ťažkosti ako vysúšanie pokožky alebo zaťaženie organizmu.

Tú vieme dosiahnuť použítím mirobiologikcých úprav vody ako UV lampy alebo odstraňovaním vápnika a horčíka zmäkčovacími stanicami. Pri čistení organizmu prináša benefity osmotická úprava vody. Pre majiteľov prevádzok je dôležitá predúprava vody pri technologických zariadeniach ako sú sauny, parné generátory a bazény.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka