Všetky služby

Wellness a športové zariadenia

Drahomir Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte akékoľvek otázky k danej problematike? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Význam vody vo wellness a športových zariadeniach

Pre každého návštevníka wellness centra alebo akéhokoľvek športového zariadenia zohráva voda veľmi dôležitú úlohu, pretože zákazník je s ňou v neustálom kontakte.

Čistota a kvalita vody je základ života

Voda v takýchto zariadeniach musí spĺňať tie najvyššie kritériá pretože vplýva aj na krásu a primárne zdravie každého z nás. Zmäkčená voda pôsobí blahodarne na kvalitu vlasov a pokožku. Voda zbavená ťažkých látok čistí organizmus a podobne.

Preto je prirodzenou povinnosťou ich majiteľov dbať o to, aby poskytovali svojim klientom špičkovú kvalitu vo všetkých smeroch, či už sa jedná o vodu v bazénoch, vírivkách, použití a konzumácii vody pri fyzických aktivitách a pri rôznych procedúrach.

Najčastejšie riešenia pre wellnes a športové zariadenia

  • Zmäkčenie vody
  • Mikrobiologická stabilizácia vody
  • Odstránenie ťažkých kovov
  • Odstránenie organického znečistenia
  • Odstránenie chlóru

Benefity upravenej vody

Úpravou vody sa odstránia usadeniny a vodný kameň na spotrebičoch a zdravotechnike. Zvýšenie kvality vody vo vírivkách, v bazénoch a spa. Čistota a kvalita vody pozitívne vplýva na zdravie.

Znížením nákladov na prevádzku sa zároveň znížia aj náklady na čistiace prostriedky. Upravená voda spĺňa tie najprísnejšie kvalitatívne a hygienické kritériá.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.