Všetky služby

Poľnohospodársky priemysel

Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o rozbor vody a technológiu? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Význam vody v poľnohospodárstve

Našou prioritou v odvetviach poľnohospodárstva je vysoký štandard kvality vody, ktorý sa premieňa na vysokú kvalitu výrobkov a pomáha optimalizovať výrobné a prevádzkové náklady.

Medzi najčastejšie spôsoby úpravy vody v danom obore patrí odstraňovanie mikroorganizmov, odstraňovanie dusičnanov z vody a zbavovanie vody ťažkých kovov.

Ponuka našich služieb

Ponúkame komplexné riešenia úpravy vody pre poľnohospodárske družstvá, rastlinnú a živočíšnu výrobu a chovné stanice.

Projekty zastrešujeme komplexne od počiatočných návrhov a projektového zámeru až po finálnu realizáciu a pravidelný servis.

Najčastejšie riešenia v poľnohospodárskom priemysle

  • Mikrobiologická stabilizácia vody
  • Odstránenie dusičnanov a iných organických látok
  • Odstránenie ťažkých kovov
  • Odstránenie chemických zlúčenín

Benefity upravenej vody

Úprava vody odstraňuje z vody nebezpečné látky, ktoré môžu mať negatívny vplyv na kvalitu produktu a zároveň môžu mať vplyv na zdravie človeka.

Výsledná kvalita vody zabezpečuje vysokú kvalitu výsledných produktov. Znižuje náklady na prevádzku a výrobu a spĺňa tie najprísnejšie kvalitatívne a hygienické kritériá.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.