Zisťovanie pH vody.
Zisťovanie pH vody.
Všetky služby

Meranie pH vody

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o rozbor vody na mieru? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity, ktoré môžete využívať iba u nás

Garancia spokojnosti
NON-STOP Info-linka
Najvýhodnejší rozbor
10 ročná záruka

Aké by malo byť ideálne pH pitnej vody?

Hodnota pH je ukazovateľ stupňa kyslosti vody. Pohybuje sa v rozmedzí 1 – 14, kedy hodnoty pod 7 označujú kyslú reakciu a hodnoty nad 7 označujú zásaditú reakciu. Ideálna hodnota pH pitnej vody, by sa mala pohybovať v rozmedzí medzi 7,1 – 7,5.

Hladinu pH je nutné pravidelne merať, ovplyvňuje ju totiž mnoho aspektov, ako je napríklad tvrdosť vody, používaná chémia alebo čistota vody a vplyvy počasia.

 • neobsahuje chemické kontaminanty (chlór, flór, hormóny, residua antibiotík, ťažké kovy)
 • obsahuje dostatok minerálov (najmä vápnika a horčíka)
Stupnica pH vody.

Výhody kyslej a alkalickej vody

Alkalická voda

 • lekári ju prostredníctvom svojich bohatých, niekoľkoročných pracovných skúseností, ktoré získali prostredníctvom praxe, odporúčajú, či už na pitie, varenie alebo dokonca aj na liečbu
 • je dokázané, že každodenné pitie alkalickej vody má priaznivé účinky na  spomalenie starnutia,
 • má niekoľkonásobne silnejšie hydratačné schopnosti ako bežná voda,
 • ničí voľné radikály v tele, zásada = silný antioxidant
 • má menšie molekuly, to značí lepšie vstrebávanie a samotnú látkovú výmenu.

Kyslá voda

 • má silné dezinfekčné účinky,
 • svojimi účinkami je ideálna na starostlivosť o pleť (keďže pokožka má pH približne 5,5),
 • umývanie domácich zvierat (lesklá srsť),
 • silne kyslá voda – pH okolo 3 pôsobí antibakteriálne (zabíja baktérie a vírusy v priebehu pár sekúnd).

Malý chlapec pije vodu z pohára.

Prečo riešiť úpravu vody?

Ideálna voda môže mať veľký vplyv na vaše zdravie, pretože to je niečo, čo do seba za deň vďaka správnemu pitnému režimu dostanete naozaj veľa. Správna voda (vďaka pH a ORP) môže pomôcť proti prekysleniu organizmu. Na neho má samozrejme vplyv množstvo faktorov (stres, zlá kvalita ovzdušia, zlá nezdravá strava, alkohol, …).

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka