Potravinársky priemysel

Interiér potravín.
Interiér potravín.
Všetky služby

Potravinársky priemysel

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte akékoľvek otázky k danej problematike? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Význam vody v potravinárskom priemysle

Výroba a spracovanie potravín je veľmi náročné na spotrebu vody.  Často krát je nevyhnutná viacstupňová filtrácia z dôvodu prísných nárokov na kvalitu vody.

V potravinárskom odvetví využívame naše dlhoročné skúsenosti s úpravou vody a monitorovacími zariadeniami , ktoré sú pre spracovateľské podniky klúčové pre udržanie konštatnej kvality výroby. Vhodne upravená voda sa priaznivo prejavuje na prevádzkových nákladoch podnikov a kvalite pracovného prostredia. Ku klientom pristupujeme individuálne a sme pripravený splniť aj tie najprísnejšie kritéria.

Naberanie čistej vody do pohára.

Voda ako bezpečne všestranný prvok

Medzi najčastejšie problémy v tomto segmentu patria mikrobiologicé znečistenie , tvrdá voda, vysoký obsah ťažkých kovov a dusičnany. Úpravovať je možné vodu zo studňového zdroja alebo z verejného zdroja a technológie je možné navrhnúť centrálne alebo lokálne podľa potreby.

Naše zmäkčovacie stanice je možné vyhotoviť ako duplex alebo triplex pri vysokých spotrebách vody. Na stablizáciu mirkobiologických parametrov používame cetrifikované dávkovacie čerpadla , ktoré prispôsobujeme podľa druhu aplikácie alebo vysoko kvalitné UV lampy.

Žena s úsmevom na tvári drží pohár s vodou.

Najčastejšie riešenia v potravinárskom priemysle

  • Zmäkčenie vody
  • Mikrobiologická stabilizácia procesnej vody
  • Odstranenie dusičnanov a iných organických látok
  • Odstranenie ťažkých kovov
  • Odstránenie chemických zlúčenín

Benefity upravenej vody

  • Žiadne usadeniny a vodný kameň vo výrobe
  • Procesná voda spĺňajúca prísne parametre podľa technických požiadaviek
  • Vysoká výstupná kvalita vody
  • Zníženie nákladov na prevádzku a výrobu
  • Voda spĺňajúca tie najprísnejšie kvalitatívne a hygienické kritériá
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka