Všetky služby

Zásaditá voda

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Sledujete problém s vašou vodou? Ozvite sa nám a radi vám pomôžeme.

Mám záujem o úpravu vody Bezplatná konzultácia

Alkalická alebo zásaditá voda obsahuje v porovnaní s kohútikovou vodou vyššie množstvo minerálnych látok ako je napr. vápnik, horčík, draslík či bikarbonát (jedlá sóda), ktoré môžu za jej vyššie pH (obvykle 8-10) a teda aj jej „zásaditosť“. Pričom „bežná“ kohútiková voda má neutrálne alebo „len“ mierne zásadité pH.

Minerálne látky sú do tejto alkalickej vody pridávané umelo alebo sa v nej prirodzene už vyskytujú. Medzi ďalšie metódy výroby patrí aj ionizácia, avšak ióny majú vo vode tendenciu sa navzájom neutralizovať a tak sa po nejakom čase pri takejto vode pH vyrovná späť na pôvodnú hodnotu.

Stupnica pH vody.

Aké je ionizovaná voda?

Je to elektrolýzou upravená voda bez pridaných chemikálií, ktorá má zásadité pH a všetky pôvodné minerály. Navyše obsahuje zvýšený obsah liečivého molekulárneho vodíka, ktorý sa prejavuje záporným oxidačno-redukčným potenciálom. Podľa lekárskych štúdií táto voda dokáže liečiť a udržiavať zdravie v dobrej kondícii. Je to doslova živá voda.

Výhody ionizovanej vody

Neutralizuje voľné radikály – Odchytávaním voľných radikálov antioxidanty spomaľujú starnutie. Aktívna zásaditá voda je antioxidačná. Za jej účinkom je maximálne nasýtenie rozpusteným vodíkom, vysoký prebytok iónov OH- a odstránenie plynného kyslíka z vody. Dlhodobým pitím aktívnej zásaditej vody tak spomaľujeme starnutie.

Obnovuje acidobázickú rovnováhu – Tým, že je zásaditá, pomáha obnoviť acidobázickú rovnováhu v tele. Za túto schopnosť vďačí rozkladu vody elektrolýzou v komore s polopriepustnou membránou, pričom na jednej strane vzniká kyslá voda (ph < 7) a na druhej strane zásaditá (pH > 7). Dlhodobé pitie aktívnej zásaditej vody je prínosom pre tkanivá zanesené kyslým odpadom.

Má vyššiu mineralizáciu – Elektrický ionizátor do vody nič nepridáva – vyšší obsah zásaditých minerálov (ako vápnik, horčík, draslík…) je spôsobený tým, že ionizátor z jedného litra vstupnej vody vyrobí približne 0,6 l aktívnej zásaditej vody, v ktorej sú sústredené minerály z celého litra pôvodnej vody. Voda je dôležitý zdroj minerálov.

Lepšie hydratuje bunky – Molekuly vody sa časom spájajú do zhlukov, nezriedka sú to až desiatky molekúl vody zlepených do jedného zhluku (klastra). Elektrolytická úprava spoľahlivo rozpúšťa tieto zhluky na jednotlivé molekuly a akvaporíny, ktoré regulujú prestup vody cez bunkovú stenu, tak majú menej práce s rozpúšťaním zhlukov.

Zásaditá voda

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody
za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka
na naše technológie
Poskytujeme služby
v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti
pre všetkých zákazníkov
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka