Priemyselná úprava vody

Priemyselná úprava vody
Priemyselná úprava vody
Všetky služby

Úprava vody pre priemysel

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o rozbor vody a technológiu? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Význam vody v priemysle

Priemysel je priamo závislý od použitia vody či už na zabezpečenie svojej prevádzky, kvality výrobkov alebo pre potreby svojich zamestnacov. Realizácie v týchto odvetviach sú naozaj široké : úprava vody pre vykurovacie systémy, úprava vstupnej vody do výroby, úprava úžitkovej a pitnej vody pre pracovníkov, úpravy procesnej vody a iné.

Potrúbia v priemyselnej hale.

Využitie upravenej vody

Ako výrobcovia technológii so 40 ročnými skúsenosťami vieme presne podľa potreby navrhnúť ten správny systém na úpravu vody. Naše reverzné osmózy , mechanické filtrácie, filtrácie na odstraňovanie ťažkých kovov alebo UV lampy , patria medzi najkvalitnejšie a najekeftívnejšie na trhu.

Práve efektivita zariadení na úpravu vody významne optimalizuje náklady na výrobu a šetrí tak financie. Zariadenia vyrábame priamo pre klientov na mieru a podľa presných požiadaviek. Následne zabezpečujeme profesionálny servis a starostlivosť.

Čerpanie premyselne spracovanej vody.

Najčastejšie riešenia v priemysle

  • Reverzno-osmotická úprava vody
  • Odstránenie železa, mangánu a ťažkých kovov
  • Chemická dezinfekcia vody
  • UV dezinfekcia vody
  • Zmäkčenie vody

Benefity upravenej vody

Naše zariadenia vám zabezpečia vysokú kvalitu výsledných produktov a optimalizáciu prevádzkových nákladov. Môžete sa spoľahnúť na mikrobiologicky nezávadnú vody , vodu bez vodného kameňa a solí alebo iných nežiadúcich látok.

Ponúkame širokú škálu produktov presne na miero podľa vašich požiadaviek , napríklad zmäkčenie vody, odstránenie železa, mangánu, ťažkých kovov a organických látok. Každú požiadavku vybavujeme individuálne formou osobného stretnutia a technickej obhliadky.

 

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka