Všetky služby

Priemysel

Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o rozbor vody a technológiu? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Význam vody v priemysle

Priemysel je priamo závislý od použitia vody či už na zabezpečenie svojej prevádzky, kvality výrobkov alebo pre potreby svojich zamestnancov.

Využitie upravenej vody

Možnosti realizácie projektov v priemyselných odvetviach sú naozaj široké: úprava vody pre vykurovacie systémy, úprava vstupnej vody do výroby, úprava úžitkovej a pitnej vody pre pracovníkov, úpravy procesnej vody a iné.

Ako výrobcovia technológii so 40 ročnými skúsenosťami vieme presne podľa potreby navrhnúť ten správny systém na úpravu vody. Naše reverzné osmózy , mechanické filtrácie, filtrácie na odstraňovanie ťažkých kovov alebo UV lampy, patria medzi najkvalitnejšie a najefektívnejšie na trhu.

Najčastejšie riešenia v priemysle

  • Reverzno-osmotická úprava vody
  • Odstránenie železa, mangánu a ťažkých kovov
  • Chemická dezinfekcia vody
  • UV dezinfekcia vody
  • Zmäkčenie vody

Benefity upravenej vody

Úprava vody v priemyselných odvetviach zabezpečuje hygienickú nezávadnosť vody, ktorá nezanecháva negatívne dôsledky na zdraví človeka.

Výsledná kvalita vody zabezpečuje vysokú kvalitu výsledných produktov. Optimalizuje náklady na prevádzku a výrobu a spĺňa tie najprísnejšie kvalitatívne a hygienické kritériá.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.