Moderný dom pri západe slnka.
Moderný dom pri západe slnka.
Všetky služby

Kolaudačný rozbor vody

Drahomir Bartek.
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o rozbor vody na mieru? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Staviate rodinný dom alebo bytové jednotky?

V prípade, že staviate rodinný dom alebo bytové jednotky tak podľa znenia zákona by mala byť vykonaná mimoriadna kontrola kvality pitnej vody.

Ide o certifikovaný rozbor vody, ktorý zahŕňa fyzikálne, chemické a mikrobiologické merania vybraných ukazovateľov kvality pitnej vody podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva 91/2023 Z. z..

Pre úspešné skolaudovanie obytného domu alebo budovy je potrebný platný, certifikovaný a čerstvý kolaudačný rozbor pitnej a úžitkovej vody.

Preto neodkladajte a zabezpečte si včasný odber vzoriek, aby ste na kolaudačné rozhodnutie zbytočne dlho nečakali.

Par stavia dom

Kolaudačný rozbor pitnej vody je vykonávaný na základe vyhlášky Ministerstva zdravotníctva 91/2023 Z. z.. Meria 29 ukazovateľov vrátane mikrobiologického merania kvality vody, ktorým sa určí znečistenie vody od vírusov a baktérií. Kolaudačný rozbor je nevyhnutným krokom k vybaveniu celkovej kolaudácie stavby a jeho platnosť pre účely kolaudácie je 6 mesiacov.

Platnosť rozboru vody pre účely kolaudácie je 6 mesiacov.

 

Rozbor vody v skúmavke.

Odber vzorky po celom Slovensku v cene rozboru.

Cena za rozbor vybraných ukazovateľov zahŕňa:
  • konzultáciu
  • dopravu na miesto odberu
  • odborný akreditovaný odber
  • akreditovaný rozbor vody
  • vystavenie certifikátu
  • vysvetlenie jednotlivých ukazovateľov v protokole
  • návrh riešenia v prípade potreby

Rozsah kolaudačného rozboru vody:

Názov skupiny ukazovateľov Ukazovatele
Teplota odobranej vody °C
Dezinfekcia voľný chlórVoľný chlór
Mikrobiologické ukazovateleEscherichia coli, Koliformné baktérie, Enterokoky, Kultivovateľné mikroorganizmy pri 22 °C, Kultivovateľné mikroorganizmy pri 36°C, Clostridum perfringens
Biologické ukazovateleŽivé organizmy, Vláknité baktérie, Mikromycéty, Mŕtve organizmy, Železité a mangánové baktérie, Abiosestón
Fyzikálno – chemické ukazovatele Amónne ióny, Absorbcia, Dusičany,Dusitany, Mangán, Elektr. Vodivosť pri 25°C, Farba, CHSKMn, Chuť, Pach, pH, Teplota, Zákal, Železo
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka