Stupnica pH.
Stupnica pH.
Všetky služby

Úprava pH vodyDado Bartek
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte akékoľvek problémy s vodou? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Úprava pH

Zvýšením pH vody sa voda stáva zásaditá a veľmi prospešná pre vaše zdravie. Je silne detoxikačná a vylepšuje ph rovnováhu vo vašom organizme , čo výrazne zlepšuje Váš zdravotný stav. Doprajte si to najlepšiu vodu pre vašu rodinu.

pH je jedným z najbežnejších testov kvality vody. pH indikuje kyslosť, alebo zásaditosť testovanej vody. pH vody v prírode ovplyvňuje zloženie pôdy, horniny ako vápenec, ktorý do určitej miery môže neutralizovať kyslosť vody.

Ďalším faktorom môže byť množstvo rastlín a organického materiálu v pôde. Rozkladom sa uvoľňuje oxid uhličitý a v kombinácii s vodou vzniká slabá kyselina uhličitá, ktorá dokáže znížiť pH.

Tretím faktorom je vplyv človeka a priemyslu, ktorý vypúšťa veľa chemických látok do vody a tým ovplyvniť pH vody.

Štvrtý vplyv ktorý ovplyvňuje pH sú kyslé dažde. Je to hlavne zo znečistenia z automobilového priemyslu.

Stupnica pH vody.
Test pH vody.

Ako upraviť pH vody ?

Nie ste fanúšikmi chemických prostriedkov? S hodnotou pH môžete manipulovať aj pomocou filtrov určených na navýšenie pH a celkovú mineralizáciu vody.

Hovoríme o veľmi jednoduchej (a navyše cenovo prijateľnej) alternatíve, ktorá kyslosť, respektíve zásaditosť upravuje veľmi ľahko a jednoducho. Filter totiž uvoľňuje potrebnú hodnotu minerálov, ktoré navyšujú príliš nízke pH. Konkrétne dochádza k uvoľňovaniu hliníka a taktiež vápnika.

Veľmi často sa odporúča inštalovať filter v spojení s uhlíkovým filtrom na dosiahnutie lepšieho efektu. V oboch prípadoch je montáž veľmi jednoduchá, avšak pokiaľ máte záujem o rozbor vody cez našu stránku, k dispozícii sú vám aj skúsení, profesionálni inštalatéri, s ktorí vám pomôžu nastaviť správnu  hodnotou pH vody.

Voda s ideálnou pH pomôže:

  • Zvýšiť vnútrobunkovú hydratáciu
  • Dopĺňa významné minerály
  • Stabilizuje a chráni bunky
  • Pomáha udržiavať normálny krvný prietok a vnútornú rovnováhu pH
  • Vyplavuje odpadové látky z tela, ktoré sa hromadia v bunkách
  • Zabránia formovaniu voľných radikálov a tým predchádzajú poškodeniu buniek

Nízke hodnoty pH sa podieľajú k prekysleniu organizmu, čo Vám môže spôsobovať množstvo zdravotných problémov.

 

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka