Magnetická úprava vody.
Magnetická úprava vody.
Všetky služby

Magnetická úprava vody

Dado Bartek
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte akékoľvek problémy s vodou? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Magnetická úprava vody

Je určená na úpravu vody všade tam, kde dochádza k tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa a zákazník nechce použiť chemickú zmäkčovaciu filtráciu.

Vplyvom magnetického poľa získava voda na určitú dobu vlastnosti vody mäkké, avšak nemení hodnoty obsahu minerálov vo vode. Potlačením prejavov tvrdosti voda potom nevytvára tvrdé inkrusty, ale iba mäkké alebo žiadne usadeniny, podľa zloženia vody.

Ak takto upravená voda bude neustále prúdiť potrubným systémom, bude mať navyše pravdepodobne aj schopnosť uvoľňovať staré nánosy. Tým je v mnohých prípadoch možné predísť chemickému čisteniu alebo nákladnej rekonštrukcii starých vodovodných systémov.

Malé dievča odsudzuje vodu v pohári.
Porovnanie vodný kameň pred a po.
Magiko Y2 magnetic water softner.

Ako magnetická úprava funguje po technickej stránke?

Na vodovodné potrubie pripevníte, alebo inštalačný technik, krúžok s veľmi magneticky silným neodymovým magnetom. Existujú aj špeciálne magnetické úpravy vody. Podľa výkonu magnetu ho namontujete buď na vstupnú prípojku vody do objektu, alebo priamo pred zariadenie, ktoré chcete ochrániť.

Čo sa deje s vodou pri pôsobení magnetu?

Vplyvom magnetického poľa získava voda vlastnosti vody mäkké. Zmení sa po fyzikálnej stránke, hlavne usporiadanie minerálnych látok. Po chemickej stránke sa zloženie vody nemení. To znamená, že obsah minerálov je v rovnakom pomere ako bol pred pôsobením magnetu.

Po pôsobení silného neodymového magnetu voda nevytvára tvrdé usadeniny, ale iba mäkké alebo žiadne.

Všeobecne nemožno povedať, či bude magnetizácia fungovať práve vám. Účinnosť magnetického poľa závisí od teploty vody, druhu použitého materiálu rúrok, obsahu železa vo vode alebo tvaru potrubia, ktorými voda prúdi. Každá voda je iná, záleží na jej chemickom zložení.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka