Úprava tvrdej vody
Úprava tvrdej vody
Všetky služby

Úprava tvrdej vody

Robert Spodniak.
Róbert Spodniak
Obchodný zástupca

Máte akékoľvek problémy s vodou? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Úprava tvrdej vody

Vodu nazývame tvrdou, ak obsahuje väčšie množstvo rozpustených solí vápnika a horčíka. Tvrdá voda sa upravuje zmäkčovaním. Upraviť vodu zmäkčovaním odborníci odporúčajú vtedy, ak voda presiahne hodnotu tvrdosti 7°dH (nemeckých stupňov).

Zmäkčovanie vody sa vykonáva: destiláciou, elektrolýzou, použitím sódy, magnetickou úpravou, výmenou iónov. Tvrdú vodu si viete vo vašej domácnosti jednoducho upraviť aj vy – zmäkčovačom vody.

Zmäkčovač vody je moderný prístroj, ktorý eliminuje tvrdosť vody prostredníctvom iónovej výmeny. V priebehu ionizácie dochádza k odstráneniu vápenatých a horečnatých iónov, ktoré ovplyvňujú tvrdosť vody, a výsledkom celého ionizačného procesu je premena tvrdej vody na mäkkú.

Pri iónovej výmene sú tieto prvky zámerne odstraňované len čiastočne, aby voda obsahovala aj potrebné minerály, ktoré sú nevyhnutné pre naše zdravie. Keďže pitná voda nesmie byť upravená na nulovú tvrdosť, pri všetkých zmäkčovačoch vody z našej ponuky si viete nastaviť výstupnú tvrdosť vody podľa kvality vstupnej vody a vašich potrieb.

Tvrdá voda

Výhody zmäkčovania vody

  • znížite spotrebu elektrickej energie pri používaní ohrevných telies
  • predĺžite životnosť elektrických spotrebičov, ktoré pracujú s vodou – umývačka riadu, práčka, rýchlovarná kanvica, bojler…, a tým minimalizujete vaše výdavky na opravu pokazených spotrebičov
  • spotrebujete menej pracích prostriedkov, aviváže
  • ušetríte pri kúpe prostriedkov, ktoré zabezpečujú zmäkčenie vody – Calgon, soľ a oplachovacie prostriedky do umývačiek riadu. Pri mäkkej vode ich už viac nebudete potrebovať.
  • zbavíte sa vodného kameňa v kuchyni, kúpeľni a WC
  • predĺžite životnosti vodovodných batérií, sprchových hlavíc…
  • eliminujete riziko vzniku a rastu baktérií v sanitárnych zariadeniach
  • získate kvalitnú mäkkú vodu
  • šetríte životné prostredie
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka