Malé dievča si umýva ruky.
Malé dievča si umýva ruky.
Všetky služby

Úprava mäkkej vody

Dado Bartek
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte akékoľvek problémy s vodou? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Úprava mäkkej vody

Mäkká voda by nemala byť chuťovo slaná

Mnoho ľudí verí, že zmäkčená pitná voda, ktorá má výrazne slanšiu chuť je zapríčinené pridaním sodíka. Ak si všimnete slanú chuť vo vašej zmäkčenej vode, potom niečo nie je v poriadku so zmäkčovacou stanicou.

Mäkká voda môže zvýšiť váš denný príjem sodíka

To, že vaša voda nechutí slano neznamená, že je úplne bez obsahu sodíka. Ak na zmäkčovanie vody používate sodík, znamená to, že vaša voda je vystavená väčšiemu množstvu sodíka ako predtým. Zvýšenie sodíka nie je väčšinou veľmi významné a pravdepodobne pre vás nebude problémom. Ak však veľmi dôkladne sledujete príjem sodíka a obávate sa zvýšeného príjmu zrejme sa budete chcieť tejto metóde vyhnúť.

Aquárium mäkká voda

Mäkká voda môže byť stále kontaminovaná inými znečisťujúcimi látkami, pokiaľ ju nebudete ďalej upravovať

To, že máte doma zmäkčovač vody, ešte neznamená, že je voda aj filtrovaná. Mnoho ľudí mylne verí, že zmäkčená voda je už aj filtrovaná, ale to je absolútne nepravdivé. Ak chcete robiť oboje, budete potrebovať zmäkčovač vody a filtračný systém, ktorý bude spolupracovať.

Nezabúdajte však, že väčšina typov mestskej vody je ošetrená dostatočne dobre, takže sa nemusíte obávať, že sa do vašej vody dostanú škodlivé látky. Ide skôr o vodu zo studní. Rovnako, ako akýkoľvek iný druh vodovodnej vody ani v mäkkej vode nie sú žiadne kalórie, takže sa nemusíte obávať, že to ovplyvní vaše stravovacie plány.

Ak máte mäkkú vodu, možno nebude vhodná pre vaše akvárium.

Aj, keď, mäkká voda nie je pre človeka zlá, môže to byť problém pre ryby, najmä ak máte sladkovodné ryby. Ak je to váš prípad, nezabudnite urobiť prieskum, zistiť, aké pH vaše ryby potrebujú vo vode a na vyriešenie problému použite tekutinu alebo tabletu na úpravu vody.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka