Všetky služby

Úprava vody v dome

Dado Bartek
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte akékoľvek problémy s vodou? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Úprava vody v rodinnom dome

Filtre na vodu sa stávajú bežnou súčasťou rodinných domov, a to najmä v prípade využívania vlastného vodného zdroja (studne alebo vrtu). Kedy je nutné vodu upraviť tak, aby spĺňala určité normy. Dnes už nájdeme veľké množstvo filtračných systémov a iných zariadení určených na ekologickú úpravu vody, bez použitia akýchkoľvek chemikálií.

 

Úprava vody dom
Úprava vody v rodinnom dome

Riešenia na úpravu vody

Úpravu vody je možné riešiť inštaláciou zariadenia na prívod vody, vďaka čomu filtrovaná voda následne preteká celým priestorom domu.

V prípade, že chcete upraviť len pitnú vodu, ideálnym riešením je systém reverznej osmózy. Alternatívou sú prenosné kuchynské filtre na vodu, ktoré síce nedosahujú rovnakú účinnosť ako komplexná filtrácia reverznou osmózou, avšak sú cenovo dostupnejšie a aj ich údržba je oveľa jednoduchšia.

Zmäkčovače vody do rodinného domu

Zmäkčovače vody do rodinného domu slúžia na zmäkčovanie tvrdej vody v domácnosti a odstránenie vodného kameňa v menších či viacgeneračných rodinných domoch. Ide o plnoautomatické zariadenie s katexom, ktoré sa inštaluje priamo na prívod vody, vďaka čomu zmäkčená voda preteká v celom dome.

V menších rodinných domoch odporúčame použiť zariadenie s objemom katexu 15 až 20 litrov, pri viacgeneračných domoch je potrebný prístroj s vyššou litrážou živice.

Výber ideálneho zmäkčovača vody do rodinného domu však závisí najmä od počtu osôb žijúcich v domácnosti a tvrdosti vody. Zmäkčovanie vody v domácnosti odporúčame v prípade, že je hodnota tvrdosti vyššia ako cca 8°dH, kedy sa už začína tvoriť vodný kameň – bez ohľadu na to, či využívate vodu zo studne alebo obecného vodovodu.

pitná voda v rodinnom dome
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka