Skúmavka s vodou s chlórom v ruke s rukavicou.
Skúmavka s vodou s chlórom v ruke s rukavicou.
Všetky služby

Dezinfekcia vody chlórom

Dado Bartek
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte akékoľvek problémy s vodou? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Dezinfekcia vody chlórom

Chlórovanie je najčastejší spôsob dezinfekcie vody v SR, ale aj v zahraničí. Dôvodom častého využívania chlóru je jeho veľká baktericídna účinnosť, ktorú si zachováva aj v malých koncentráciách.

Ďalší prínos je pomerne jednoduché použitie aj kontrola a rovnako aj silné oxidačné účinky. Tie sa dobre uplatňujú pri odstraňovaní železa, mangánu, sírovodíka aj niektorých organických látok, najmä pachových a chuťových.

Chlórová tableta v ruke pri bazéne.
tvrdosť vody vo vírivke

Dezinfekcia chlórom a jeho zlúčeninami

Dezinfekcia je neodlučiteľnou súčasťou úpravy pitnej vody. Najčastejšie sa vykonáva chemickým prostriedkom, chlórom a jeho zlúčeninami. Výhodou je ľahké dávkovanie dezinfekčného prostriedku do vody, jeho vysoká účinnosť, jednoduchá kontrola koncentrácie, dostupnosť a nízka cena a jednoduchosť dávkovacích zariadení. Vo vode sa dobre rozpúšťa a dlho pretrváva, takže odpadáva riziko vzniku sekundárneho znečistenia. Účinnosť odstránenia choroboplodných zárodkov baktérií je až 99,9 %. Do vody sa pridáva vo forme roztoku.

Úprava vody

Úprava vody predstavuje proces, ktorého výsledkom je získať lepšiu kvalitu vody. Kvalitu vody pomáhajú zvyšovať rôzne zariadenia, ako je filter na vodu, UV lampa či plnoautomatická úpravňa vody.

Lepšia kvalita vody sa prejaví na lepšom zdraví, zlepšení užitočnosti a predĺžení životnosti spotrebičov, lepšej chuti vody, kvalite pokožky, vlasov a odstráni problémy súvisiace s vodným kameňom.

Svoje prínosy uplatní aj v zlepšení výrobných procesov. Neoddeliteľnou súčasťou procesu úpravy pitnej vody a čistenia vody je rozbor vody, ktorý buď potvrdí alebo vyvráti podozrenie o nedostatočnej kvalite vody. Namerané hodnoty v rozbore vody ukážu, akým spôsobom má byť voda upravená.

Výsledkom je návrh riešenia vypracovaný našimi odbornými poradcami na mieru požiadavkám klientov.

Usmievavé dievča pije vodu z hrnčeka.
Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka