Ruka sa dotýka prstom vody.
Ruka sa dotýka prstom vody.
Všetky služby

Katexová úprava vody

Robert Spodniak.
Róbert Spodniak
Obchodný zástupca

Máte akékoľvek problémy s vodou? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Čo je katexová úprava vody ?

Katexová úprava vody je zariadenie na zmäkčovanie vody. Kompaktnú úpravňu tvorí sklolaminátová tlaková nádoba naplnená filtračným materiálom – katexom, riadiaci ventil, vonkajšia plastová nádoba, ktorá slúži zároveň ako zásobník soľného roztoku pre regeneráciu katexu a vrchný kryt. Riadiaci ventil zaručuje vysokú spoľahlivosť a dlhodobú životnosť zariadenia.

 

Údržbár robí katexovú úpravu vody.
Zmakčovacia stanica s UV Lampou a reverznou osmózou

Ako zariadenie pracuje ?

Katexová úpravňa vody využíva princíp výmeny iónov. Tvrdá voda preteká cez granulát špeciálnej živice – katex, kde sú z vody zachytávané ióny vápnika a horčíka a nahradzujú sa iónmi sodíka.
Po nasýtení katexovej náplne sa úpravňa automaticky zregeneruje roztokom soli – NaCl. Je vhodné používať tabletovanú soľ, ktorá nevytvára v zásobníku stvrdnuté vrstvy.

Kde je výhodné použiť úpravňu ?

Úpravne vody nachádzajú široké uplatnenie v rodinných domoch, v rôznych prevádzkach, gastro zariadeniach, reštauráciách, hoteloch, pekárňach, práčovniach atď. Sú taktiež vhodné na úpravu vody pre napúšťanie a dopĺňanie vykurovacích systémov.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka