Voda s Abiosestónom v skúmavke.
Voda s Abiosestónom v skúmavke.
Všetky služby

Odstránenie baktérii vo vode


Robert Spodniak.
Róbert Spodniak
Obchodný zástupca

Máte akékoľvek problémy s vodou? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity ktoré môžete využívať iba u nás

Kompletný rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu
10 ročná záruka na naše technológie
Poskytujeme služby v rámci celého Slovenska
Garancia spokojnosti pre všetkých zákazníkov

Baktérie vo vode

Baktérie a mikroorganizmy, ktoré sa vo vode nachádzajú  vám môžu spôsobiť nepríjemné tráviace ťažkosti a v tých najhorších prípadoch to môže znamenať aj začiatok chronických ochorení.

Preto je mimoriadne dôležité poznať to, aká pitná voda sa vo vašom byte či dome nachádza. Dobrou správou je, že dnes sa baktérií ako E.coli, koliformné baktérie, enterokoky či kultivovaných mikroorganizmov môžete jednoducho zbaviť.

Muž naťahujúci sa za pohárom vody, na ktom je obrázok vírusu.
Reverzná osmóza

Ako odstrániť škodlivé baktérie z vody ?

Ak rozbor vody potvrdí znečistenie vody baktériami a vírusmi, úprava vody je nevyhnutná.

Najúčinnejšou a najbezpečnejšou formou dezinfekcie vody od baktérií či vírusov, je použitie kvalitnej UV lampy.  Je to ekologické riešenie, ktoré bez použitia chemikálií zbaví vašu vodu až o 99 % baktérií a vírusov. UV lampy riešia najmä problémy mikrobiologického znečistenia vody zo studní a vrtov.

Ďalším riešením na odstránenie baktérii z vody predstavuje reverzná osmóza, ktorá jedným procesom filtrácie odstráni všetky problémy s vodou, vrátane odfiltrovania nežiadúcich baktérií a vírusov.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka