Všetky služby

Mapa tvrdosti vody


Robert Spodniak.
Róbert Spodniak
Obchodný zástupca

Máte záujem o kompletný rozbor vody? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity, ktoré môžete využívať iba u nás

Garancia spokojnosti
NON-STOP Info-linka
Najvýhodnejší rozbor
10 ročná záruka

Tvrdosť vody na Slovensku

Na Slovensku majú domácnosti vysoké percento tvrdej vody. Napriek tomu, že tvrdá voda je častým problémom, mnohí nevedia, čo tvrdá voda naozaj je. Laicky povedané tvrdou vodou je voda, ktorá má vysokú koncentráciu rozpustených minerálov vápnika a horčíka.

Na území Slovenskej republiky je tvrdosť vody veľmi rozdielna a závisí od typu pôdy a od ročného obdobia. Voda z prameňov, ktorých hlavným zdrojom sú povrchové zrážky je spravidla vodou mäkkou. V oblastiach kde je v podloží vyšší obsah sádrovca a vápenca sa vyskytuje voda tvrdá.

Na Slovensku je väčšina vody z pohľadu počtu obyvateľstva distribuovaná a upravovaná vodárenskými spoločnosťami, či už v mestách alebo na dedinách. Vodárenské spoločnosti vodu kontrolujú a upravujú tak, aby bola zdravotne nezávadnou a spĺňala všetky náležitosti, ktoré ukladá zákon. Zákon ale nijako neupravuje tvrdosť vody a preto ak je voda v konkrétnej lokalite vodou tvrdou, jej nepriaznivé účinky znášajú priamo obyvatelia a ich domácnosti.

Na obrázku vedľa môžete vidieť mapku tvrdosti vody pre jednotlivé okresy Slovenska.

 

Mapa tvrdosti vody na Slovensku.
Test pH vody.

Zistili ste, že vo Vašom mieste bydliska máte tvrdú vodu? Chcete tento problém vyriešiť? Neváhajte sa na nás obrátiť. Radi Vám pomôžeme.

Kontaktujte nás

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka