Všetky služby

Deionizovaná a demineralizovaná vodaDado Bartek
Drahomír Bartek
Obchodný riaditeľ

Máte záujem o kompletný rozbor vody? Kontaktujte nás.

Mám záujem Bezplatná konzultácia

Benefity, ktoré môžete využívať iba u nás

Garancia spokojnosti
NON-STOP Info-linka
Najvýhodnejší rozbor
10 ročná záruka

Deionizovaná voda

Má odstránené minerály a je považovaná za čistejšiu vodu alebo pitnú vodu. Aj keď sa táto voda bežne používa, tak pitie väčšieho množstva nie je vždy najlepšie, pretože človek prichádza o príjem základných živín ako je horčík a vápnik. Pri pití deionizovanej vody z kohútika hrozí riziko kontaminácie toxických kovov. Používa sa ako základ pre testovanie kvality ovzdušia a pre testovanie poľnohospodárskej pôdy.

Nevýhody užívania deionizovanej vody: postráda minerály, viaže na seba kovy a iné chemikálie z potrubia, môže poškodiť črevnú sliznicu, môže narušiť minerálnu homeostázu, môže viesť k poškodeniu orgánov, nepríjemná chuť vody a nemožnosť uhasenia smädu.

Úprava vody v rodinnom dome

Demineralizovaná voda

Demineralizovaná voda je ekonomickejší spôsob čistenia vody a jednoducho sa vzťahuje na akúkoľvek vodu, ktorá prešla procesom odstraňovania minerálov a solí z vody. Tento typ vody sa používa v aplikáciách, kde sa vyžaduje voda s nízkym obsahom solí alebo nízkou vodivosťou. Demineralizovaná voda sa vyrába prechodom vody cez špeciálne vyrobené živice. Živica je určená na výmenu iónov vo vode, takže konečný výsledok vám zanechá chemické zloženie čistej vody.

Zatiaľ čo demineralizovaná voda je prakticky bez minerálov a príbuzných látok, môže existovať veľmi malé množstvo rozpustených minerálov, ktoré vždy zostanú. Pokrok v technológii demineralizácie však zaisťuje, že konečným výsledkom je veľmi kvalitná voda.

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka