Čistá podoba vody
Water Solutions Slovakia

Voda má mnoho podôb,
tá čistá len jednu

Voda pokrýva viac ako 70% našej planéty. Telo dospelého človeka je tvorené 55% – 65% z vody. S vodou prichádzame do styku každý deň a preto by nám malo záležať na kvalite vody s akou prichádzame do kontaktu.

Modernou dobou a zvýšenou poľnohospodárskou aktivitou je čoraz menej vody, ktorá spĺňa všetky parametre, potrebné aby bola vhodná na pitné účely. Štatisticky na Slovensku až 70% vodných zdrojov nespĺňa parametre pitnej vody.

Preto je potrebné, viac ako kedykoľvek predtým, pravidelne kontrolovať aktuálny stav vody, ktorú pijeme a podľa toho vykonať všetky potrebné kroky v rámci úpravy vody aby sme mali vodu čistú a nezávadnú.

Voda v prírode

Rozbor vody ako prvý krok

Najúčinnejším a najrelevantnejším spôsobom ako zistiť kvalitu Vašej vody, je rozbor vody. Vďaka rozboru vody sa dozviete zloženie vody, na základe 27 prvkov, ktoré je potrebné spĺňať aby voda bola vyhlásená ako pitná, podľa vyhlášky ministerstva zdravotníctva 247/2017 Z. z. Vyhláška o kvalite vody.

V našej spoločnosti Vám vieme zabezpečiť rozbor vody v rámci celého Slovenska. Celý proces od úvodného kontaktu, cez odber vzorky vody až po vyhodnotenie a konzultáciu, trvá zväčša 10 až 15 pracovných dní.

Muž pije čistú vodu z pohára.

Úprava vody, správny krok k čistej vode

V prípade, že rozbor vody ukáže nedostatky v rámci zloženia Vášho vodného zdroja, tak prichádza na rad jeho úprava prostredníctvom technológií na úpravu vody.

Rozbor vody, je pre nás akýmsi úvodným vyšetrením na základe ktorého následne postupujeme pri návrhu vhodnej technológie na úpravu vody, ktorá spĺňa všetky potrebné parametre aby bola Vaša voda pitná a nezávadná.

Pri návrhu technológií nevychádzame len z potrieb rozboru vody, ale rovnako sa snažíme reflektovať požiadavky klienta, tak aby výsledna kvalita vody spĺňala všetky potrebné náležitosti.

Voda na Slovensku

10 dôvodov prečo upravovať s nami

1. Služby poskytujeme v rámci celého Slovenska
2. Poskytujeme 10 ročné záruky na naše technológie
3.Rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu na trhu
4.Všetky rozbory sú certifikované a je možné ich použiť na úradné účely
5.Všetky technológie sú vyrobené na mieru podľa požiadaviek klienta
6.Naše technológie sú vyrábané výhradne v štátoch Európskej únie
7.Máme za sebou viac ako 10 rokov skúsenosti v segmente
8.Po inštalácii spravíme kontrolný rozbor vody na preukázanie funkčnosti technológie
9.Poskytujeme záručný a pozáručný servis
10.Klientom poskytujeme garanciu spokojnosti

Už dlhšie sme mali problém s vodou, ktorý sme sa rozhodli riešiť s firmou Water Solutions nakoľko bola najbližšie ku nám. Po nainštalovaní technológie sa odstránili všetky problémy s vodou. Určite oceňujeme rýchlosť a flexibilitu.
Peter M.
Brezno
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť sme oslovili na základe rozboru vody za najvýhodnejšiu cenu. Avšak po výsledkoch sme zistili, že voda je nevyhovujúca. Následne nám p.Šimončík ukázal možnosti úpravy vody, ktoré sme odsúhlasili a voda je po kontrolných rozboroch vhodná aj na pitie. Určite najviac oceňujeme solídny prístup spoločnosti a technológiu, ktorá funguje ako má.
Barbora Z.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Chcem sa podeliť o veľmi príjemný zážitok z včerajšej prezentácie Vášho obchodného zástupcu pána Barteka Tak profesionálny a zároveň ľudský prístup som ešte nezažil. Dokonalé odprezentovanie výrobku spolu s ozaj ústretovým správaním ma presvedčili, že aj v tejto dobe existujú firmy a ľudia, ktorým záleží viac na spokojnosti zákazníkov ako na krátkodobom profite. Ďakujem Vám za to.
Filip A.
Čierna Lehota
5.0

Hodnotenie zákazníka

Pred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť rozbor vody. Oslovili sme cca. 10 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Water Solutions. Páčila sa nám rýchlosť od samotného odberu až po realizáciu. Oslovil nás tak isto aj poskytnutý servis. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Marek T.
Kežmarok
5.0

Hodnotenie zákazníka

Dobrý deň prajem, chcem sa Vám poďakovať za starostlivosť pri vyberaní vhodnej technológie na odstránenie dusičnanov z našej studne, pozitívnu energiu a lásku, ktorú do svojej práce vkladáte. Práve tieto veci sú nenahraditeľné. Držte saa prajem všetko dobré. Asi jediným mínusom je vyššia vstupná investícia, ale na druhej strane boli sme ochotný si za dobre odvedenú prácu priplatiť.
Tereza D.
Detva
5.0

Hodnotenie zákazníka

Spoločnosť Water Solutions Slovakia môžem ďalej len odporučiť. Vysoko profesionálne zhodnotenie mojej vody s vysvetlením problému a navrhnutie fungujúcej technológie.
Peter A.
Bratislava
5.0

Hodnotenie zákazníka

Ako to u nás prebieha

1

Úvodná konzultácia

Pri úvodnej konzultácii zistíme Váš aktuálny stav a požiadavky. V prípade, že disponujete už existujúcim rozborom vody budeme pri návrhu vychádzať z neho. V prípade, že rozbor vody nemáte tak úvodným krokom bude vykonanie rozboru vody.

Rozbor vody

Po odsúhlasení objednávky naplánujeme termín odobratia vzorky vody. Po odbere, následne vzorku prevážame a vyhodnocujeme v akreditovanom laboratóriu. Po vyhodnotení Vás kontaktujeme a vysvetlíme Vám výsledky.

Návrh technológie

V prípade, že rozbor ukázal nevyhovujúce ukazovatele vo vode, tak Vám navrhneme možné riešenia úpravy vody, ktoré dané nedostatky z vody odstránia aby ste vodu mohli používať aj na pitné účely.

Inštalácia technológie

Po odsúhlasení návrhu zadávame technológiu na výrobu u nášho belgického dodávateľa Pollet Water Group a čakáme na doručenie. Po doručení technológie plánujeme s Vami termín doručenia a inštaláciu technológie.

Servis technológie

Po inštalácii odoberáme vzorku vody aby sme zistili správnosť funkčnosti technológie. V prípade, že je všetko v poriadku presúvame Vás do databázy a poskytujeme Vám pravidelný ročný servis technológie.