Pri výbere správneho zmäkčovača vody priamo pre Vás je potrebné poznať vstupné parametre vody a potrubia. Vstupné parametre vody je vhodné zabezpečiť komplexným rozborom vody, ktorý je možné urobiť taktiež prostredníctvom našej spoločnosti za momentálne najvýhodnejšiu cenu na trhu 119€ s DPH. Ďalej je dôležité poznať spotrebu vody, priemer a materiál potrubia a tlakové pomery.

Zmäkčovacie stanice určené pre domácnosť sa vyznačujú svojou komplexnosťou, variabilitou vyhotovení a kompaktnými rozmermi.

VŠETKY NAŠE TECHNOLÓGIE SÚ NAVRHOVANÉ NA MIERU NA ZÁKLADE VÝSLEDKOV ROZBORU VODY.

Zmäkčovač vody Clack CK Cabinet Clasic – 20l
Prejsť k produktu

Zmäkčovač vody Clack CK Cabinet 20 L

Zmäkčovacia stanica v kabinetnom vyhotovení obsahuje filtračnú jednotku aj so zásobníkom na tabletovanú soľ v jednom. Výhodou tohto prevedenia sú menšie rozmery.
 

Základ technológie tvorí riadiaca jednotka Clack CK, ktorá disponuje širokými možnosťami ako nastavenie tvrdosti vody, prepojenie na riadiacu jednotku domu, vstavaný by-pass, možnosť upozornenia na malé množstvo soli, viac možností nestavania regenerácie zariadenia. Možnosti pripojenia sú 3/4 coll alebo 1 coll.

Každé zariadenie Clack CK obsahuje filtračnú zmes vysoko kvalitného monodisperzného katexu, ktorý ma vyššiu absorpčnú kapacitu ako aj vyššiu životnosť oproti klasickému katexu.

Tento druh filtračnej stanice je vyhovujúci pre väčšinu domácností a vyznačuje sa vysokou kvalitou komponentov (záruka 10 rokov), širokou ponukou funkcií a vynikajúcimi výsledkami.

OSOBITNÉ VARIANTY VYHOTOVENIA ZMÄKČOVACEJ STANICE

Zmäkčovacia stanica Pallas Duoblock 20 – 150 L

Zmäkčovač vody v osobitnom vyhotovení, zásobník na tabletovanú soľ je v osobitnom vyhotovení. Výhodou tohto prevedenia je možnosť väčšieho naplnenia zásobníka tabletovanou soľou.
 

Základ technológie tvorí riadiaca jednotka Pallas CK, ktorá disponuje širokými možnosťami ako nastavenie tvrdosti vody, prepojenie na riadiacu jednotku domu, vstavaný by-pass, možnosť upozornenia na malé množstvo soli, viac možností nastavenia regenerácie zariadenia. Možnosti pripojenia sú 3/4 coll alebo 1 coll.

Osobitný zásobník na soľ má kapacitu 100 kg soli. Je možné na požiadavku objednať aj zásobník s kapacitou 400 kg.

Zmäkčovač vody Pallas DuoBlock 20l – 150l
Prejsť k produktu

OSOBITNÉ VARIANTY VYHOTOVENIA ZMÄKČOVACEJ STANICE

NAŠE REFERENCIE

Spoločnosť nám spoľahlivo dodala kompletnú službu od rozboru vody až po inštaláciu zariadenia na úpravu vody. Sme celkovo spokojní s komunikáciou so spoločnosťou. Oceňujeme hlavne 10 ročnú záruku.

Sylvia Havierová / Majiteľka penziónu Brezina

V obci sme mali dlhodobý problém so správnym dávkovaním chlóru do vody čo nám spôsobovalo viacero problémov. Sme radi, že po začatí spolupráce s Water Solutions už tieto problémy nemáme.

Dušan Triebušník / Starosta obce Počúvadlo

Spoločnosť na základe osobných skúsenosti môžem len doporučiť. Najviac sme ocenili pri spolupráci korektnosť a vynikajúci prístup, ktorý sa dnes už hľadá ťažšie. Samozrejmosťou sú zariadenia na vysokej úrovni.

Pavel Bohdal / Majiteľ Kaštieľ Voderady

Potrebujete poradiť s výberom technológie? Kontaktujte nás.

Nevahajte nás kontaktovať