V oblasti priemyselného zmäkčovania vody využívame naše 40 ročné skúsenosti v celej Európe. Naše zmäkčovacie stanice našli uplatnenie napríklad pri priemyselnej výrobe kvapalín, v profesionálnych umývacích linkách, vo wellness komplexoch a bazénových sústavách, mraziacich a chladiacich halách a samozrejme ako pred-úprava pre profesionálne stroje využívajúce vodu pri výrobe.

Pri navrhovaní priemyselných zmäkčovacích staníc vždy postupujeme individuálne a dôkladne zvažujeme všetky aspekty a potreby klienta. Preto každú žiadosť o priemyselnú úpravu vody vopred konzultujeme.

VŠETKY NAŠE TECHNOLÓGIE SÚ NAVRHOVANÉ NA MIERU NA ZÁKLADE VÝSLEDKOV ROZBORU VODY.

Opýtať sa na produkt

Zmäkčovacie stanice Clack, Evolve WS 75 – 1300

Profesionálne stanice s riadiacimi jednotkami Clack alebo Evolve sú určené na vysokú záťaž a upravenie vysokého množstva vody.
 

Obsahom filtračnej zmesi katexu sa obsahovo pohybujú od 75l až po 1300l. Možnosti pripojenie sú od 1 coll až po 3 coll. Filtračné nádoby je možne objednať vyrobené z kompozitného sklo-laminátu alebo v nerezovom vyhotovení.

Tieto vysoko výkonné stanice je možne podľa potrieb prispôsobovať. Samozrejmosťou je prepojenie s ostatnými technickými zariadeniami, napojenia sa na centrálne systémy.

Rozmery: individuálne na vyžiadanie
Obsah katexu: od 75l do 1300l
Pracovný tlak vody: individuálne
Elektrické napätie: individuálne
Pripojenie: 1 coll až 3 coll
Váha: individuálne
Kapacita solnej nádoby: 150 – 1750 Kg
Maximálny hodinový prietok: individuálne

Zmäkčovacie stanice Clack, Evolve WS 75 – 1300 Duplex

Zmäkčovacie stanice vo vyhotovení Duplex pracujú nepretržite.
 

Keď sa kapacita jednej stanice minie, automaticky začne vodu upravovať druhá stanica. V tomto čase sa prvá stanica zatiaľ zregeneruje. Stanice môžu byť spolu prepojené motorizovanou riadiacou jednotkou , ktorá umožňuje do procesu zapojiť aj viac staníc napríklad 3,4 alebo aj 6 zmäkčovacích staníc.

Opýtať sa na produkt

NAŠE REFERENCIE

Spoločnosť nám spoľahlivo dodala kompletnú službu od rozboru vody až po inštaláciu zariadenia na úpravu vody. Sme celkovo spokojní s komunikáciou so spoločnosťou. Oceňujeme hlavne 10 ročnú záruku.

Sylvia Havierová / Majiteľka penziónu Brezina

V obci sme mali dlhodobý problém so správnym dávkovaním chlóru do vody čo nám spôsobovalo viacero problémov. Sme radi, že po začatí spolupráce s Water Solutions už tieto problémy nemáme.

Dušan Triebušník / Starosta obce Počúvadlo

Spoločnosť na základe osobných skúsenosti môžem len doporučiť. Najviac sme ocenili pri spolupráci korektnosť a vynikajúci prístup, ktorý sa dnes už hľadá ťažšie. Samozrejmosťou sú zariadenia na vysokej úrovni.

Pavel Bohdal / Majiteľ Kaštieľ Voderady

Potrebujete poradiť s výberom technológie? Kontaktujte nás.

Nevahajte nás kontaktovať