Pri výbere správnej zmäkčovacej stanice priamo pre Vás je potrebné poznať vstupné parametre vody a potrubia. Vstupné parametre vody je vhodné zabezpečiť komplexným rozborom vody ďalej je dôležité poznať spotrebu vody, priemer a materiál potrubia a tlakové pomery.

Zmäkčovacie stanice pre Vaše firemné priestory alebo gastronomické prevádzky musia v prvom rade spĺňať parametre potrebné pre chod Vašeho podnikania. Spravidla majú vyššiu filtračnú kapacitu, vyššiu schopnosť zátaže (väčšie prietoky vody) a moderné prvky potrebné pre prepojenie s informačnými technológiami.

Základ väčších zmäkčovačov vody tvoria jednotky Pallas a Evolve. Jedná sa o profesionálne riadiace jednotky, ktoré obsahujú relé časti na pripojenie sa do centrálnych počítačov a majú možnosť vstavaného chlorinátora, ktorý zabezpečuje mikrobiologickú stabilitu zariadenia pri vysokom a dlhodobom zaťažení alebo môžu byť dovybavené externou motorizovanou riadiacou jednotkou pre synchronizovanie zariadení vo výrobe.

VŠETKY NAŠE TECHNOLÓGIE SÚ NAVRHOVANÉ NA MIERU NA ZÁKLADE VÝSLEDKOV ROZBORU VODY.

Opýtať sa na produkt

Zmäkčovač vody Pallas CK 35 MAXI

Polopriemyselná stanica v širokej možnosti optimalizácie vybavená Long Life pohyblivými piestami pre dlhú životnosť zariadenia.
 

Stanica obsahuje možnosť nastaviť informovanie v prípade poruchy alebo potreby servisu automaticky našu technickú linku na telefón, čím sa ihneď dozvedáme o danej situácii a vieme ju operatívne riešiť.

Možnosti pripojenia sú 1 coll ( môže byť aj v kabinetnom vyhotovení ) , 1.25 coll , 1.5 coll , 2 coll (v osobitnom vyhotovení s veľkým zásobníkom na soľ 200kg – 500kg)

Zmäkčovacia stanica Evolve CK 35 MAXI

Jedná sa o poloprofesionálny zmäkčovač vody s riadiacou jednotkou Evolve, ktorá je najmodernejšou riadiacou jednotkou na trhu.
 

Tento typ riadiacej jednotky obsahuje široké možnosti relé pripojení, soľný alarm,  dezinfekciu zariadenia pri regenerácii a veľa ďalšieho. V prípade, že chcete to najlepšie, zmäkčovacia stanica Evolve je jasná odpoveď.Možnosti pripojenia sú 1 coll ( môže byť aj v kabinetnom vyhotovení ) , 1.25 coll , 1.5 coll , 2 coll ( v osobitnom vyhotovení s veľkým zásobníkom na soľ 200kg – 500kg ) .

 

Opýtať sa na produkt

NAŠE REFERENCIE

Spoločnosť nám spoľahlivo dodala kompletnú službu od rozboru vody až po inštaláciu zariadenia na úpravu vody. Sme celkovo spokojní s komunikáciou so spoločnosťou. Oceňujeme hlavne 10 ročnú záruku.

Sylvia Havierová / Majiteľka penziónu Brezina

V obci sme mali dlhodobý problém so správnym dávkovaním chlóru do vody čo nám spôsobovalo viacero problémov. Sme radi, že po začatí spolupráce s Water Solutions už tieto problémy nemáme.

Dušan Triebušník / Starosta obce Počúvadlo

Spoločnosť na základe osobných skúsenosti môžem len doporučiť. Najviac sme ocenili pri spolupráci korektnosť a vynikajúci prístup, ktorý sa dnes už hľadá ťažšie. Samozrejmosťou sú zariadenia na vysokej úrovni.

Pavel Bohdal / Majiteľ Kaštieľ Voderady

Potrebujete poradiť s výberom technológie? Kontaktujte nás.

Nevahajte nás kontaktovať