Máme viac ako 40 ročné skúsenosti v rámci úpravy vody.

Ako spoločnosť Water Solutions Slovakia s.r.o. pôsobíme na Slovenskom trhu 2 roky. Avšak naša spoločnosť je členom skupín Pollet Water Group, ktorá je jedna z najväčších na úpravu vo vody na svete. Momentálne je na trhu viac ako 40 rokov v 15tích rôznych krajinách. Za čas, ktorý pôsobíme na Slovenskom trhu sme však získali už mnoho skúsenosti a spokojných zákazníkov v oblasti úpravy vody či už v segmente rezidenčných alebo priemyselných klientov. V rámci firemného kódexu firmy je pre nás najdôležitejšie aby náš klient bol spokojný a preto neustále zvyšujeme kvalitu ponúkaných služieb od prvotného rozboru vody, nasledovný návrh vhodnej technológie na úpravu až po samotnú inštaláciu a starostlivosť o klienta.

Mapa Slovensko01

Služby v rámci celého Slovenska.

Naše služby spojené s úpravou vody a rozbormi vody poskytujeme v rámci celého Slovenska. Vďaka strategicky rozloženým laboratóriami pre nás nie je problém vycestovať za vami kdekoľvek sa nachádzate. Aj napriek tomu, že sídlo spoločnosti ako aj hlavný sklad sa nachádza vo Zvolene, sme schopný urobiť odber vzorky vody kdekoľvek na Slovensku. Rovnako vďaka naším technikom, ktorí každý deň vyrážajú na všetky smery vám vieme zabezpečiť aj montáž technológie. A to všetko bez príplatku za montáž a dopravu. Naše služby poskytujeme ako komplexný balík pre klienta kde už nemusí počítať s navyšovaním konečných cien.

Európske technológie navrhnuté na mieru.

Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá preto k odstráneniu problému s vodou pristupujeme maximálne zodpovedne. Naše technológie navrhujeme pre každého zákazníka individuálne presne podľa jeho potrieb a na základe rozboru vody. Každý návrh je konzultovaný s odborníkmi na technologickom oddelení v Belgicku kde sa aj následne technológia vyrobí a pošle sa na montáž na Slovensko. Našim zákazníkom poskytujeme Garanciu spokojnosti kde sa zaručujeme za funkčnosť technológie, ktorá problém s vodou natrvalo odstráni. Z tohto dôvodu nedržíme technológie skladom. Predpripravené technológie nemusia mať 100% účinnosť a problém neodstránia úplne, ale len čiastočne čím sa vám konečna úprava vody môže výrazne predražiť. 

Zmäkčovače vody

Individuálny prístup ku zákazníkom.

Vieme, že voda a jej kvalita je pre náš všetkých mimoriadne dôležitá. Tak isto vieme, že úpravu vody väčšina klientov rieši raz možno dva krát za život a preto považujeme za samozrejmosť si s klientom vybudovať  v tak dôležitej veci vzťah založený na dôvere. Od prvotného kontaktu spoločnosti má u nás zákazník prideleného obchodníka s ktorým po celú dobu komunikuje. Je to hlavne z dôvodu aby obchodník presne pochopil čo od nás zákazník vyžaduje a čo presne potrebuje v rámci úpravy vody. Len vďaka dôkladne zmapovanej situácii dokáže potom obchodník postupovať ďalej a prispôsobiť návrh technológie tak aby vyhovoval požiadavkám klienta a odstránil problémy s vodou.

 

Ostatné výhody spolupráce s nami: 

  • Nadštandardné záruky na produkty až 10 rokov
  • Kontrolný rozbor vody po inštalácii technológie zdarma
  • Non-stop servisná linka v prípade akýchkoľvek problémov s technológiou
  • Online chat pre vás od 08:00 do 16:00
  • Rozbor vody za najvýhodnejšiu cenu na trhu
  • Skúsený a pravidelne školený tím odborníkov na úpravu vody
  • Komplexné služby v rámci úpravy vody od rozboru vody, cez návrh technológie, inštaláciu a následný pravidelný servis

Naše referencie hovoria za nás. Prečítajte si niekoľko vybraných referencii. 

Spoločnosť nám spoľahlivo dodala kompletnú službu od rozboru vody až po inštaláciu zariadenia na úpravu vody. Sme celkovo spokojní s komunikáciou so spoločnosťou. Oceňujeme hlavne 10 ročnú záruku.

Sylvia Havierová / Majiteľka penziónu Brezina

V obci sme mali dlhodobý problém so správnym dávkovaním chlóru do vody čo nám spôsobovalo viacero problémov. Sme radi, že po začatí spolupráce s Water Solutions už tieto problémy nemáme.

Dušan Triebušník / Starosta obce Počúvadlo

Spoločnosť na základe osobných skúsenosti môžem len doporučiť. Najviac sme ocenili pri spolupráci korektnosť a vynikajúci prístup, ktorý sa dnes už hľadá ťažšie. Samozrejmosťou sú zariadenia na vysokej úrovni.

Pavel Bohdal / Majiteľ Kaštieľ Voderady

Blog plný vody

Ak chcete vedieť rôzne informácie, novinky a zaujímavosti navštívte náš blog kde sa dozviete mnoho užitočných informácii.