Dlhá životnosť a najvyššia kvalita. Nákup produktov od spoločnosti Water Solutions Slovakia s.r.o. bola tá najlepšia voľba. Pokiaľ preferujete bezstarostný a bezpečný prístup k Vašej technológii ponúkame na všetky naše produkty 10 ročnú záruku.

Water Solutions Slovakia Servis Certifikát znamená pre Vás bezstarostnosť počas 10 rokov.

Väčšina predajcov technológii na úpravu vody ponúka zákonom určenú dvojročnú záruku. Prípadne predĺženú trojročnú. S nami môžete mať istotu funkčnosti Vášho zariadenia až na 10 rokov.

Naše technológie na úpravu vody sa vyznačujú vysokou kvalitou a účinnosťou preto nám nerobí problém sa za produkty postaviť a garantovať Vám ich správne fungovanie minimálne 10 rokov.

10 ročná záruka 600x600
Všetky technológie sú vyrábané na mieru na základe potrieb zákazníka v spolupráci s odborníkmi na úpravu vody v belgickej pobočke Pollet Water Group.
Okrem poskytnutia bezplatnej opravy prístroja získavate aj nárok na ďalšie exkluzívne servisné výkony:
  • možnosť využiť poradenské služby prostredníctvom špeciálnej non-stop infolinky
  • možnosť rýchleho zásahu servisného technika po obdržaní Vašej objednávky na servisnom dispečingu Water Solutions Slovakia s.r.o.. Na dohodnutie termínu opravy stačí len nahlásenie adresy.
  • možnosť získať náhradný prístroj v prípade dlhšej doby trvania opravy v závislosti od konkrétnych parametrov zariadenia.